Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Cieszy mnie każdy krok


Rekomendowane odpowiedzi

nie będę kłamał w życiu

cieszy mnie każdy krok

nawet ten trudny

który ma wiele wad

 

nie będę kłamał lubię

swoje życie to ono 

moją prawdą która

dobrze mnie zna

 

nie będę kłamał bo wiem

za kolejnymi drzwiami

mojego życia odnajdę

to czego szukam

 

nie będę kłamał kłaniam

się swojemu życiu nawet

gdy wieje i pada

uśmiecham się

 

mimo że hen daleko

czai się smutek i żal

ja się nie poddaje bo

wiem że moje życie 

racje ma

 

 

 

Edytowane przez Waldemar_Talar_Talar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Witam - słusznie prawisz - dzięki za przeczytanie - 

                                                                                         Pzdr.serdedznie.

Witam - to prawda - miło że czytasz - 

                                                                     Pzdr.zadowoleniem.

@Rafael Marius - dziękuje - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Andrzej, z miejscowości Ustrzyki, poznał ekonomii tajniki. Zrobił kilka dziur w szamba dnie i za wywóz płacił już mniej. W taki sposób pił własne siki.   Żeby nie było, Peel sam mi się kiedyś tym pochwalił, a hydrofor był obok. 
    • "Ogród Marzeń i Królestwo Rozpaczy "     1. Kiedy Słońce Wciąż Tańczyło   W ogrodzie marzeń, gdzie słońce promieniami lśni, Zanurzeni w ciepłym blasku, w tańcu chmur i chwil, Słuchamy śmiechu, co jak melodia w wietrze płynie, A każdy dzień to bajka, co nigdy nie zginie.   W świetle, co nadaje życiu sens i treść, Błysk po błysku tworzymy naszą pieśń, Gdzie szczęście w każdej chwili rozkwita jak kwiaty, A każda chwila to sen, co w sercu trwa bez straty.   2.  Wkrótce, gdy Promień Zgasł   Lecz nagle cień zaświecił na horyzoncie, I Doktór Potwór wkroczył  mrocznym krokiem, Zamieniając dni w żałobne wieczory, Gdy słońce cicho w ciemności zanikało.   Kwiaty, które kiedyś szeptały w świetle, Teraz więdły pod kosą jego destrukcji, A każda kropla słońca stawała się żarem, Który zniszczył każdy ślad romantycznych dni.   Przestrzeń, gdzie miłość śpiewała, Nagle stała się sceną krwawego dramatu, Gdzie mury płaczą od cierpienia, A wieże z ciał stają się nowymi szczytami.   W ogrodach, gdzie śpiew radości brzmiał, Słychać  rozgłos śmierci i rozkładu, Doktór Potwór wprowadził swoje mroczne zasady, Każda chwila stawała się pieśnią cierpienia.   Jego serce, pełne jadu i sadyzmu, Rozprzestrzeniało mrok jak czarne chmury, A każda ściana królestwa mówiła o bólu, Gdzie nadzieja umarła wśród ruin i mroku.   W królestwie, które kiedyś było pełne miłości, Teraz zło rządziło bez miłosierdzia, Doktór Potwór, władca najciemniejszych koszmarów, Sam stał się więźniem swojego przekleństwa.
    • Leszczym, Natuskaa - dzięki  wielce za uznanie. Cieszę się, że spodobało się Wam powyższe opowiadanie.     Serdeczne pozdrowienia.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @iwonaroma Nie zawsze jest tak, jak chcemy. Radość też minie. Pozdrawiam
    • @befana_di_campi 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Twój wiersz wstrzymuje czas! Bardzo ładny.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...