Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Biała groza


Konrad Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • NIEZALEŻNA telewizja serwuje  współczesny serial o Janosiku,  a nawet wielu. Wszyscy KRADLI  starając się aby społeczeństwo żyło  w dostatku, daleko od biedy.  TV opowiada bajki o władzy,która  okradała SAMĄ SIEBIE , aby wzmocnić  ubogich. Za nadwyżki z kradzieży  kupowała złoto, które już nie mieściło  się w skarbcu, ulokowali za granicą,  zbójom trudniej będzie sięgnąć  Bajka taka byłaby prawdziwsza,  gdyby nie UNIA,Ona odkryła że kraina  nie była okradana. W rankingach  rozwoju dawała PRZODUJĄCE MIEJSCA .  ODWAŻNI są ci co zarzucają jej ślepotę.  Podobnie uważały i światowe  firmy ratingowe i banki.Ich nikt nie oszuka.  Trzeba być głupkiem ,gdy opowiada się  takie bzdury,za to mogą ukarać  obywatele, zwłaszcza wielbiciele  opowiadaczy, z których robią durni, Widać mocodawcy tak każą.  RATINGI tamtych lat są w internecie.  MOŻE TO zbyt trudne zajrzeć,wystarcza TV.    8.2024 andrew  Taka pochwała dla złodzieii, musieli być  bardzo pracowici. Aby siebie okraść,trzeba  te miliardy zarobić.Nieudaczniacy nie kradną,  unia im daje,tak się chwałą,  a pieniędzy nie ma. Jak oni to robią.  Może wielbiciele znają odpowiedź. 
    • @Dared Wielanka sluchałem, ale nie kojarzę. Broniewski to alkoholik. Co prawda w czasie wojny polsko - bolszewickiej został bohaterem, ale w tej słynnej akcji z karabinem maszynowym gdy zjeżdżał z górki i walił do bolszewików był kompletnie pijany.   Dostojewski chyba dobrze określił nasze charaktery.   Pozdrawiam
    • @Andrzej_Wojnowski Co mnie tu trzyma, Stasia Wielanka chyba podrabiasz, ok, spoko zdarza się ale godłem umęczony orzeł? nie podoba mi się, k.... znaczy za jedną łapę trzyma Niemiec? za drugą Rosjanin? nie, nie, nie, poszukaj co Broniewski odpowiedział Bierutowi gdy ten drugi powiedział że trzeba chyba napisać nowe słowa polskiego hymnu
    • swawolny Dyzio orbitował lewitował i wylądował na modrej planecie Ardanis pełnej czasułek Astat. Molibden Bizmut. czy jest suchy chleb  dla konia? czy to Pegaz? czy srebrny jednorożec? nie...to smok wawelski i jego nadworny kucharz Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka uważajcie na don Pedra szpiega z krany deszczowców.......   nie odrobiłem na jutro matmy... holender!
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        Los karty rozdaje , ale los nimi nie gra.   Pozdrawiam Mistrz krajowy w brydżu sportowym
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...