Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija obraz z wysokim urwiskiem - super, ale to, co się dzieje później, nosi wszelkie elementy przesady, żeby nie powiedzieć cudaczenia

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

bo cóż to znaczy : zawiodłeś sobą ?
i nie wiem, ale to nie wiem zupełnie, jak ta sama PL - ka, może zapomnieć całe życie ( a wspomina… chyba, że zapomnieć dotychczasowe życie 


być rozerwana na strzępy  ( to już najlepszy kwiatek ), a jednocześnie myśleć ciałem ? I ( choć rozerwana ;) - to pozostaje  po dar dotykalności wrażliwa…

 

 

 

Tyle moich pytań, ale zaznaczam - retorycznych, naprawdę, nie oczekuję prób racjonalizacji przekazu…

 

pozdrawiam miło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dagmara Gądek Cudaczenie to Twój komentarz... niepotrzebne intelektualne napinanie...

,,zawiodłeś" to po Twojmu zaprowadziłeś?, ,,całe życie" to do przodu może też?, myśleć ciałem, to podstawowe ludzkie przeżycie własnego erotyzmu? 

 

Zajrzałabym do Twojej twórczości, ale po komentarzu widzę żeś w piśmie uczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta A mi koleżanka umarła, czuwaliśmy na zmianę przy ciele i zapomniałam, że to czas wyjazdów... 

 

Każde nogi gdzieś się kończą...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

fajnie że znalazłaś chwilę na odpoczynek.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

rozczarowałeś też może mieć znaczenie oczarowania... szybko się uczysz chociaż ten wykład o sensualności kupy się nie trzyma... układ nerwowy jest pasożytem w naszym ciele i z poziomu rdzenia kręgowego rządzi bez udziału kresomózgowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...