Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Konno


Rekomendowane odpowiedzi

Konno

 

Pomyślałem, że pójdę z A ukraść kilka koni (człowiek jest jakiś taki niezborny). Zapytała, dobrze, lubimy się, ukradniemy, no ale co dalej? Przecież ważne są tutaj plany... Odpowiedziałem – jak to co – dajemy w długą. Inaczej mówiąc o tym samym - zmykamy. Ot co. 

 

 

Warszawa – Stegny, 15.06.2024r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agfka Ładne i miłe to zdanie. No ale dusza cygańska, a jestem notabene niemalże skrajnym blondynem, to prosze Koleżanki Agafki dużo bardziej skomplikowany organizm, niżby na pozór wydawałoby się :)))) Czasem chciałbym jak Cygan z filmu Fight Club, a czasem ot człowiek się śmieje, a zaraz mają pretensje, że w ogóle to robi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Niestety tak :// Ale może teraz są jakieś koniki niezbyt pilnowane? Poszukać trzeba :)

@Nefretete Bez wątpienia tak !!! Nie było to wszystko usłane różami, mnóstwo przy tym cierpień i niespełnienia, ale przynajmniej tu w pewien metaforyczny sposób został... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Zatrzymałam się na chwilę by odsłonić swoją duszę.Pomyślałam co mi szkodzi.....A tymczasem zaskoczenie.Moje słowo poczeka a TOBIE POETO serdecznie gratuluję tomiku.Jest nas coraz więcej i to jest piękne...słowo ma moc a człowiek cierpliwość.Pozdrawiam Bożena Denys-Trela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...