Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Adaś Marek

 

Całe moje życie to w zasadzie piekło, tylko ostatnie lata...

 

- w październiku ów roku - 2017 - zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową przez Hannę Gronkiewicz-Waltz,

 

- miałem nielegalną: w maju ów roku - 2019 -  kwarantannę jako osoba - nielegalnie - bezdomna, nomen omen: niedaleko Cmentarza Północnego zarządzoną przez kierownika Andrzeja Czarnockiego - jego żona była wtedy dyrektorem Caritasu,

 

- od lipca - ów roku - 2021 - mam należny prawnie lokal socjalny i gnębi mnie komornik sądowy Agnieszka Mróz za jazdę na gapę autobusem 16 lat temu

 

i nic dziwnego, iż po tym - co przeżyłem: jestem taki jaki jestem - najwięcej czasu spędzam we własnym mieszkaniu i jestem bardzo nieufny wobec ludzi, bo: nie rozumieją mnie...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Adaś Marek

 

Całe moje życie to w zasadzie piekło, tylko ostatnie lata...

 

- w październiku ów roku - 2017 - zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową przez Hannę Gronkiewicz-Waltz,

 

- miałem nielegalną: w maju ów roku - 2019 -  kwarantannę jako osoba nielegalnie bezdomna niedaleko Cmentarza Północnego zarządzoną przez kierownika Andrzeja Czarnockiego - jego żona była wtedy dyrektorem Caritasu,

 

- od lipca - ów roku - 2021 - mam należny prawnie lokal socjalny i gnębi mnie komornik sądowy Agnieszka Mróz za jazdę na gapę autobusem 16 lat temu

 

i nic dziwnego, iż po tym - co przeżyłem: jestem taki jaki jestem - najwięcej czasu spędzam we własnym mieszkaniu i jestem bardzo nieufny wobec ludzi, bo: nie rozumieją mnie...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Adaś Marek

 

Całe moje życie to w zasadzie piekło, tylko ostatnie lata...

 

- w październiku ów roku - 2017 - zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową przez Hannę Gronkiewicz-Waltz,

 

- miałem nielegalną: w maju ów roku - 2019 -  kwarantannę jako osoba nielegalnie bezdomna niedaleko Cmentarza Północnego zarządzoną przez kierownika Andrzeja Czarnockiego - jego żona była wtedy dyrektorem Caritasu,

 

- od lipca - ów roku - 2021 - mam należny prawnie lokal socjalny i gnębi mnie komornik sądowy Agnieszka Mróz za jazdę na gapę autobusem 16 lat temu

 

i nic dziwnego, iż po tym co przeżyłem: jestem taki jaki jestem - najwięcej czasu spędzam we własnym mieszkaniu i jestem bardzo nieufny wobec ludzi, bo: nie rozumieją mnie...

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...