Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

odlot posenny dreszcz ekstazy

niby we śnie 

w odległości czerwieni warg

pod różowiejącymi srebrem powiekami 

tylko nam znany bród

 

na skórze arabeski doznań 

ciepły brzuch meandruje 

pocałunki  niżej 

i niżej 

 

dotykaj

 

 

 

 

 

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędrowiec.1984

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

To nie ja...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@violetta Jestem załamana moimi dziećmi, tylko telefon i laptop... Nawet nie wiesz ile muszę użyć sił i pieniędzy żeby coś od nich uzyskać. Wirtualny świat robi z naszych dzieci potwory... 

Dziś zrobiłam trening synkowi, taki ogólnorozwojowy, zobaczymy czy będzie ćwiczył... to nie jest dobry czas dla dzieci...

Bród w sensie tajemne przejście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija jeżeli będę miała dni pod swoją opieką nad wnuczką, to będę ją uczyć polskiego, francuskiego, historii sztuki, matematyki i będziemy spędzać całe dnie na dworze, aż padniemy. Mam swoje sposoby na wychowanie dzieci, opiekowałam się nie tylko swoimi. Nie wychowuje się dzieci pod kloszem. Jej mam gra oraz bierze udział w reklamach, gdy zobaczą małą, to też ją wezmą do reklam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Córkę utrzymałam do 8 roku życia bez komputera, z synkiem mi jednak się nie udało... po 5 roku zasiadł do laptopa... Wszystki sposoby wychowania wysiadają przy grach komputerowych...

Wiesz, że to łatwy sposób... Nie musisz się starać a dziecko jest oczarowane... Rozmawiam dużo z mamami na placach zabaw, dzieci stają się nieobecne i normalne wypowiadanie słów do nich nie dociera... to najsmutniejsze, co ostatnio zauważyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija to długo trzymałaś w kloszu. u mnie jeden syn, do dzisiaj nie interesuje go laptop, telefon, a ten drugi co zaczął od małego, zna się dobrze i wykorzystuje do pracy. Także nie ma co zabrać z ustawioną kontrolą rodzicielską. Mam znajomą, jej synek nic nie zje, a ma 7 miesięcy, jak nie ma włączonej bajki na iPadzie. sam potrafi wziąć do ręki i nie oddaje, inaczej gryzie i wrzeszczy w niebogłosy. Tak się zanosi, że może się udusić. Rodzice nic nie mogą, mały rządzi od urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...