Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

I LA w ROD dorwali.


jan_komułzykant

Rekomendowane odpowiedzi

@jan_komułzykant No tak . I  choć tajemnicą Poliszynela jest ta gra świeczki nie warta , każdy coś skubnie dla siebie( powiedzą ..że miał farta i ot cała zagadka o Rodzie z Rodowodem… bez końca-:)

Zaczynam się wygłupiać to pozwól Janku ,że tu kropkę postawię.Śmiać się nie przystoi kiedy  „ wróg” pod bramą.Pozdrawiam zatem …dziękując za umożliwienie „ gotowości”-:)-:)( bis-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

@Bożena De-Tre Chyba nie chwytam, chociaż w grę rzeczywiście tu i rodowód i rodzina

 

wchodzi. W końcu Rodzinne Ogródki Działkowe przekazuje się przeważnie z pokolenia

 

na pokolenie. U mnie akurat, to już czwarte (prawie) przejęło, stąd moje oburzenie

 

na ciągłe (30 lat?) zakusy władzy na to dobro, jakim jest spokojny weekend, pośród śliwek

 

i jabłoni na tzw. łonie przyrody. I po co tak nas dręczą - wiadomo, wciąż im mało.

 

Bo jak się okazuje z (łonie) śpi. :)

 

Pięknie dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jan_komułzykant I po co chwytać jak wszystko płynne a potem nie wiesz już..Twoje czy jego? Ważne że nasze i to na dzisiaj gwóżdż-:)

@Bożena De-Tre A ja Janku zaczynam „ chwytać” Twoje myśli urwane a jednak przemyślane..ukryte a jednak nie schowane-:)Dobre masz przemyślenia bo nie męczą..nie dręczą a są odpowiedzią..a może podpowiedzią-:)To już bez znaczenia bo ważne że słowo ma moc.I tu bez uśmiechu a z ukłonem.Dobrej nocy tym co jeszcze z piórem w dłoni…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jan_komułzykant Przecież to Potycki Portal to skąd ta dosłowność u Ciebie.Przenieś się w czasie-:-)-:)…u siebie na swoim i swoich zasadach a resztę… no cóż-:)Spal pamiątki..zniszcz wspomnienia..

@Bożena De-Tre I dalej pamiętaj o dziadkach z kamienicy.Ogródki działkowe-:)-:) zwrot który mi nie pasuje jakby nie patrzeć-:)Też nie wiesz jak Molęda Ci się trafi-:)pamiętaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...