Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Geometrycznie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Michał. Inspirujmy się wierszami, a nie kogoś życiem. Mnie by dotknął tego rodzaju tekst, gdyby ktoś go odniósł tak nie podlegający dyskusji do mnie. Dlatego napisałam. 

Równie dobrze byłoby o czymkolwiek innym, wkraczającym w życie prywatne jak nagłówek z pomponika.

Nawet jeśli to jest treść jej twórczości bo nie wiem, wyłupiłeś sedno i zawiesiłeś jak oderwany łeb nad odrzwiami. Ktoś się wzruszy, a drugi rzuci pomidorem.

Tak to czuję.

Rzucajmy w wiersze jeśli już. Śmiejmy się z nich, tyle mamy, co się pośmiejemy :) 

Wszystko byłoby ok tylko po co ta inspiracja do osoby.

Tyle, hejka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agfka Osoba wspomniana nie obraziła się, ale zgoda że nie poprawiłem fragmentu o inspiracji, bo de facto inspiracją był wiersz wspomnianej koleżanki, a nie jej życiowa historia. Stąd nie zrozumiałem Twoich słów o obraźliwości. Poprawię to niedomówienie ;)) 

@violetta Się jeszcze żyje się jeszcze podróżuje i nawet świętuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym a Warszawie otworzyli kładkę, ale jestem za niska, bo niewiele widzę, plus, że blisko  na Pragę, na Okrzei, bardzo mi się tam podoba i cieszę się, że w końcu przesmyk pod mostem na Mysliwieckiej mi zrobili i mogę tak chodzić w stronę słońca haha już nie mogę doczekać się pierwszych lodów, cocobowl. Jest bardzo gorąco, a nie ma dobrze zieleni. Przyroda zaraz poszybuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...