Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

prawo łaski


Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija a ja sobie kupiłam dwie pary spodni, gdzie ja chodzę w kieckach, ale były takie tanie, jedne kosztowały 40 zł z379 przecenione, milutkie, mięciutkie, wygodne i ładne:) firmy toni i drugie save the duck, które są przeznaczone na morze :) obydwie będą na wyprawy :)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Też się ubieram na wyprzedażach, latem kupiłam kurtkę z kaczego puchu, po kolana, ciemna czerwień za 350 zł, teraz patrzę, z ciekawości 800 zł...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Widziałam panią Ogórek bez makijażu, wyglądała okropnie i tak biednie, że mi się żal jej zrobiło. Napisałam do prezydenta, oni się znają, chociaż nie lubią...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalijagłodówka nic nie da, ja dzisiaj sobie zrobiłam zdrowe danie z tofu naturalnym, a warzywami i dałam świeży szpinak, i zjadłam sałatkę, a jutro robię z listkami jarmużu omlet, ale tylko z samych jajek, pomidorkami, mam różne listki, natkę, szczypiorek :) słucham dużo dietetyka Wrzoska, polecam, nauczysz się zdrowo jeść, aby nie przytyć :) ma fajną aplikację, ja korzystam, robię zakupy tylko w Lidlu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija No naprawdę ekstra wiersz :))) No bo faktycznie taki umalunek no to w tych czasach brzmi wręcz kryminalnie i zasługuje na łaskę :)))) Przepraszam, bo nie doczytałem jest też coś nie fair w braku umalowania, taka jakaś okrutna naturalność ://

Edytowane przez Leszczym (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

To jest prawdziwa sytuacja, Magdalena Ogórek chciała wejść do telewizji, ponieważ zostawiła swoje prywatne rzeczy w tym pomadkę... a została uniewinniona przez prezydenta za pomówienie jednej z posłanek... anulowano jej karę grzywny 10 000 zł... 

@violetta Co godzinę? To chyba za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija Serio? Czyli co zarabiała sobie po kilkadziesiąt tysi miesięcznie w najlepsze, a głupiej kary grzywny za gadanie głupot, która stanowi tylko część jej pensji to już nie? Nie wiem, ale zaczynam powoli przypuszczać, że chyba tak zaczyna wyglądać koniec świata :)))) No naprawdę głupio pisałem te wszystkie wiersze dotychczas, bo powinienem jakieś pełne mroku wierszyska klecić coś w deseń malarstwa Beksińskiego :// Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...