Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Sczęśliwej drogi już czas...


Rekomendowane odpowiedzi

@sam_i_swoi Zupełnie nic a nic  mi nie skacze. Przyznaję, że nadal mam ubaw. Rozczarowany jestem sytuacją z Tvp bo najwyraźniej rząd koalicji chciał sobie zrobić bastion na wzór pisu, ale że mają do czynienia z wymagającymi wyborcami to im tak łatwo nie pójdzie.

A jeśli idzie o szczerość to media publiczne powinny być w całości rozwiązane włącznie ze strażnikami. Uważam i podtrzymuję, że w Polsce nie ma miejsca dla skurwysynów. Możesz zavetować jeśli się nie zgadzasz. I nie obawiaj się, tutaj nikt inny się nie odezwie :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Nie, nie prawda. Po prostu powielasz szykanowanie Pisu.

A jeśli idzie o Admina to jak przesadzę, to zasłużę na urlop i nie będę się gniewał. Staram się nie obrażać z wyjątkiem dudy, ale ta duda to sobie na to zapracowała. Weź pod uwagę, że poza granicami kraju mogę więcej. Ty lepiej takich tekstów nie wrzucaj :-) Baaaardzo to sobie cenię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi @sam_i_swoi Ten z LECHEM? Przez 8 lat niczego nie udowodnili. I nie udowodnią . Nie wszystko da się spreparować. A do wiadomości należy przyjąć, że ten lot nie powinien miec miejsca w takich warunkach.

Oczywiście nie zabraniam Ci wierzyć w zamach. TO twoja prywatna sprawa a Macierewicz za te kłamstwa beknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi @sam_i_swoi Słuchaj. NIe jest moją sprawą czy uległeś Pisowskiej manipulacji. Ja obserwuję to z z

 

Sprawa jest bardzo prosta. Gdyby te przekazy były zgodne z prawdą to raport Macierewicza byłby opublikowany a nie zamnknięty w sejfie. Prawda nie boi się krytyki i z całą pewnością wygrałaby z oszustwami. Bo taka jest prawda. Istnieje bardzo wiele dróg, żeby taką prawdę udowodnić.

Rozumiem , że łyknałeś teorię o zamachu, ale może po prostu Cię oszukano?

Istnieje tylko jedna osoba, której mogło zależeć na śmierci Lecha i jest nią zazdrosny brat Jarosław ...

Zauważ, że  Donald Tusk był w tym czasie odsunięty od władzy a ruscy jak sprzedawali nam węgiel tak i sprzedawali nadal pomimo sankcji.

Zaczynasz mnie męczyć.

@sam_i_swoi Widzisz. Tak się składa, że samolot z Prigożynem i jego poplecznikami wyleciał po prostu w powietrze na znacznej wysokości i nikt nie ma wątpliwości, że było to działanie Putina. Tak się to po prostu robi. Skutecznie i niezaprzecalnie a ta cała katastrofa to był po prostu wypadek i nic więcej. Kto by czekał na lądowanie samolotu skoro d a się to wysadzić na wysokości tak jak z Prigożynem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi @sam_i_swoi Nie. Po prostu obiecał, że doprowadzi Polskie sądy do niezależności i praworządności. I zrobi to. Po prostu obserwuj.

Jakoś tak się składa, że pomimo pisowskiej inwigilacji pegazusem, pomimo powołania komisji do rosyjskich wpływów to i tak nikomu niczego nie udowodniono nawet w poszlakach. Zauważ, że przez tą jebaną kaczkę (żeby to w końcu zdechło) Donald Tusk jest i niemieckim i rosyjskim agentem.

A ja ci powiem, że najciemniej jest pod latarnią a to właśnie Pis blokował budowę wiatraków i sprowadzał ruski węgiel zamykając polskie kopalnie. 

 

@sam_i_swoi Człowieku. Pomimo całej szczujni w tvp i nie tylko na Tuska jako premiera głosowało ponad 12 milionów polaków. To chyba już coś mówi, prawda?

Jestem dumny z tych polaków. Całej reszty się wstydzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...