Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Wigilio nie umieraj (B&J)


sam_i_swoi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pewnie dla siebie :-)

Ani prawda, ani kłamstwo nie mają wielu oblicz a tylko jedno. Takie obliczowe tłumaczenie jest jedynie dla twardogłowych.

Jeśli idzie o szczegółu to są osoby deklarujące wiarę i religijność, ale jednak kierujące się nienawiści. Nie chcę jednak się tym zajmować bo nie chce mi się w tym wszystkim grzebać. Myśl sobie jak chcesz. To na pewno nie moja sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Masz rację, moje postrzeganie jest czarno białe i bardzo to sobie cenię. Nie udaję, że w szarości można widzieć inaczej. I dobro i zło są oczywiste i jak dla mnie niezaprzeczalne.

A dyskusję zaczęliśmy bo uważasz, że ktoś bojkotuje bezpodstawnie święta Bożo Narodzeniowe, o to poszło.

Jeśli jednak taka jest Twoja wola  to:

Radosnych świąt :-) Nie spij się :-) Ja zamierzam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                 napisane nie po mojemu ale masz w 100 procentach rację i serducho (45% zostawimy na drugi dzień Świąt) i dodam więcej jeszcze miesiąc temu powiedziałbym że to puste kazanie a dziś inaczej:

 - w Berlinie  na jarmarku bożonarodzeniowym wydano zakaz sprzedaży krzyży obrazków świętych i  wszelkiego rodzaju dewocjonaliów 

 - w Holandii w jednej z gmin na w/w imprezie obowiązuje jw oraz zakaz sprzedaży choinek

a ponoć ta banda skorumpowanych urzędników UE czyni wszysko pod hasłem wolności (tylko jakiej)

                  Rozejrzyj się wokół znajomych wszyscy kupują prezenty i składają sobie życzenia, a ile osób się pochwaliło: pojednałem się z Panem i przyjmę sakrament św (jak można o tym mówić, to sprawa intymna - no nie, nie wypada - nietakt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

to początek, teraz skup się na szczegółach :))), ale problem nie na dziś, dziś Świętujmy, choćby wolny dzień od pracy, lecę do mamusi, Wigilia czeka :))

 

@Jacek_Suchowicz Jacku przekazuję konwersację, może później od komentuję :)) Radosnych Świąt mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Bardzo dobrze jeśli to w ogóle prawda.

Bardzo dobrze jeśli to prawda.

Bleh, fanatyku. Sam się najpierw pojednaj a dopiero pouczaj innych.

A moje przekonania są niezmienne od bardzo wielu, wielu lat. Zabawne nie?

 

Ot! I masz problem bo jestem niechcący znajomym, nie kupiłem żadnego prezentu i nie składałem nikomu życzeń oprócz tych wynikających z osobistej kultury.

Ale co właściwie masz do prezentów? Że ciebie na nie nie stać czy po prosty chciałbyś otrzymać a jednak nie otrzymasz?

 

WEsołych świąt radosnych i szczęśliwych bez odwiecznego jady życzę (jad zachowuję dla siebie - jestem ateistą :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

No tak. Ta Telewizja. Nie dziwię się, że masz stamtąd takie zakłamane informacje. Osiem lat ciemnoty robi swoje. Na szczęście od kilku dni to się zmienia. Miejmy nadzieję, że ta banda skorumpowanych urzędników w końcu ustąpi, a będziemy mieli nareszcie szansę na dostęp do obiektywnych wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek_Suchowicz @Manek  Nie licz na to. Suchowicz to zatwardziały Pisowiec. Przyswaja jedynie treści przesiąknięte nienawiścią. Tylko czekać aż wstawi jakiś obrazek z Donaldem Tuskiem.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ale to był kanał Trwam czy Puls, czy jak to się nazywa? Bo w normalnej telewizji tego nie widziałem. Dziwne, nie?

Edytowane przez Tectosmith (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia i po wigilii, a życie toczy się dalej, ci co chcą niech oglądają te sieczki telewizyjne, ja wolę dziś pastorałki, i szykujcie się do Nowego Roku :)))
Są inne media i z tego co widzę Niemcy też nie mają łatwo, przestańcie kiełbasić we łbach i szykujcie sztuczne ognie, bo lada chwila Putin nam sprawi bolesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi A nie przyszło Ci do głowy INteligencie, że to właśnie PiS współpracowała z ruskami? Że właśnie dlatego próbował Polaków skłócić z całym Światem? A może te informacje do ciebie nie dotarły bo oglądałeś jedynie TvpiS???? 

Ogarnij się człowieku. Rzeczywistość nadeszła i wcale nie będzie łatwa, ale będzie prawdziwa.

Wiesz, jestem tak bardzo zmartwiony brakiem telewizji rządowej, że aż się wina napiję i wzniosę toast na wasze Pisowskie zdrowie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...