Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kotki


violetta

Rekomendowane odpowiedzi

@Rafael MariusŁadne i spokojne, bo tu gdzie jestem głowa aż boli od ilości ludzi:) Mogan jest troszeczkę oddalony, jest mała plaża i kilka hoteli, pięknie położony. Pani w sklepie poznała, że jestem Polką:)

Piłam pyszny sok z opuncji :) Mogan :) jest w miasteczku mnóstwo pnącej :)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius dzięki, wakacje to z przepychem, mam kolorowy zawrót głowy od wszystkiego, ale owoce i ryby pyszne:) opuncja to owoc kaktusa, jest przepyszny i bardzo zdrowy, jadłam też noni, ostatnie badania dowodzą, że ten owoc pokonuje raka:)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius trochę tych cudeniek włożyłam do torebki, przywiozę do Polski:) jakieś marcepany, czekoladki:) Gran Canaria jest wyspą samowystarczalną, tu wszystko rośnie, woda w kranie płynie z morza, jest odsolona, ale nie na tyle, żeby pić czy podlewać, bo zakwasza ziemię i nic nie rośnie.

@Rafael Marius z noni to bardzo zdrowy sok, stosują go jako terapię przeciw rakowi:) na Gran Canarii jest bardzo dużo klinik, da się zauważać wszędzie:)

@Arsis moje wakacje:)

@Rafael Marius wyglada jak duża morwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Inaczej nie byłabyś sobą. Ja też robiłem podobnie.

 

Tak mają rozwinięte rolnictwo i dobre gleby tylko z wodą są problemy.

 

Byłaby za droga.

A palmy podsychają, bo tej do podlewania brakuje.

Mają dodatkowy dochód. Może komuś pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet rośnie tu kawa i wino:) nie piłam tak pysznej kawy jak dzisiaj:) rośnie wśród owców tropikalnych i jest z nutą tych owoców:) taka jest piękna natura:) a wino białe pyszne:) to są szczepy, gdzie nie ma takich w Europie:) bo nigdy nie były w żaden sposób zniszczone, czy spalone:)

@violetta to jest czekolada, gdzie dzieci jedzą w nowy rok, pyszna, ale słodka:) a dzieci są tu urocze:) bawią się :)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...