Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

To se ne vrati


Rekomendowane odpowiedzi

@et cetera Akurat tutaj jest użyty w poważniejszym sensie.W sumie w języku polskim wiele słów brzmi dla obcokrajowców śmiesznie bądź też dziwnie i trudno wręcz.Dziękuję,że zajrzałeś i podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami bardzo to doceniam z twojej strony pozdrawiam serdecznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monia

   Monia, spójrz

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

.

   Skoro "brzask", czyli rozpoczynający się dzień - to czy "rozjaśnienie", jako treściowo bliskie, jest potrzebne? 

   I dalej: "krzyczą" oznacza, że mają głos.  

   Wreszcie, jak uważasz: czy określenie techniczne przystaje do wiersza? 

   Pozdrawiam Cię serdecznie.

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Słowo te oznacza również,że coś się nie opłaca czyli również jest w nim negatywne znaczenie,ale niech czytelnik roztrzyga sam jak mu pasuje pozdrawiam ;)

@Corleone 11 Wzięłam twoje uwagi do serca i trochę poprawiłam dzięki za wskazówki pozdro ;)

@Waldemar_Talar_Talar Dziękuję bardzo również cię pozdrawiam ;)

@poezja.tanczy Swoją drogą bardzo dobre pytanie pozdrawiam;)

@staszeko Fajnie,że mogłam wywołać u ciebie takie skojarzenia.Dziękuję za zerknięcie pozdrawiam również;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corleone 11 Owszem chciałam ten "ręczny hamulec zaciągnięty" zostawić,ponieważ pasuje mi do koncepcji w takim znaczeniu,że symbolizuje odzyskanie spokoju i odcięcie się w szczególności od tych negatywnych odczuć emocjonalnych to tak w skrócie.Przyznaję,że czasem te techniczne rzeczy trochę kuleją.Czytelnik może sobie wiele rzeczy sam dopowiedzieć.Pozdro również

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

.

Edytowane przez Monia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...