Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

E on


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

@Corleone 11 A wiesz Michał, że coś jakbym miał z wrażenia, że tekst E on akurat Tobie może przypasować :)) No ja oczekuję nawet dwóch stron komentarzy i no proszę ja Ciebie 200 wyświetleń :)) Najlepszy moim zdaniem w tym wpisie jest zresztą cytat, skądinąd literackiego fachury :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym

   Ha! Cóż Michale, marny ze mnie kawaler

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

- no, chyba że "z odzysku" - ponieważ jestem po przysłowiowych przejściach . 

   Bardzo podoba mi się, jako pasjonatowi języka łacińskiego, zastosowanie przez Ciebie czasu zaprzeszłego ("raczył był"), przeniesionego do polszczyzny stamtąd właśnie. 

   "E on" jako całość jest zajmujący i bardzo dobrze napisany, aczkolwiek interpretacja tytułu nastręcza pewnych trudności (czyżby jednak, wbrew pozorom,  chodziło Ci o "Electronic on'a?). zaś niedociągnięcia proszą - a jakże! - o dociągnięcie: >>wypowiedziane "tak"<< zamiast "wypowiedziane tak", >>duszne "tak tak"<< w miejsce "duszne tak tak" i >>tak, "tak"<< zamiast "tak, tak".  

   Z drugiej strony fajnie brzmią - pasując do Twojego utworu mimo kolokwialnej natury - "ach wiersze" i "łech listy" oraz "wyżalone".  

   Spodziewanie dodam, iż posłużyłeś się ciekawym tekstem jako inspiracją .

   Serdeczne pozdrowienia . 

Edytowane przez Corleone 11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corleone 11 Dzięki. Coś tam poprawiłem, zresztą po Twojej słusznej uwadze. Mnie chodziło i o energię i o internetowość. E - dorosłości te sprawy :) Otóż życzę Ci tego żebyś Ty tym kawalerem nie był :) Serio Ci życzę, choć ja akurat już wiem, że stan niekawalerski ma trochę ujemnych cech również :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...