Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Rafael Marius pęd za karierą jest mi obcy. Podążanie za sobą to zdecydowanie inna kwestia, bardziej mi bliska. Z karierą taką czy inną nie ma nic wspólnego.   
    • @Manek Te Twoje wiersze, opowieści czyta się z zapartym tchem i zawsze jest za mało. Pozdrawiam serdecznie! Ten wiersz jest 12/10;-)
    • @Jacek_Suchowicz Z wędką to najlepiej jeszcze przed burzą. Oj, to były czasy:-) Bardzo ładny obrazek lipcowej burzy. Pozdrawiam!
    • @Damroka "ukryte kocham w welurze nocy" pięknie podkreśla nastrój i emocje tych romantycznych chwil i ich przypomnienia. Złapać teraz drugi oddech i tak trzymać... Pozdr.
    • @Jacek_Suchowicz Co by się nie działo relaks następuje, i co raz na spławik patrzę tak z ostrożna, nawet jak nie złotej, wolnośc podaruję, gorzej jak się zjawi ta moja dwunożna.   Podarować wolność spełnić jej marzenie, jaki w zamian rewanż niechybnie zapyta, i już się sposobi wysłuchać życzenie, myśl o rychłej zmianie w jej słowach ukryta.   Znów lunęło z hukiem, niebo mnie wspomaga, ściśnięci przed deszczem ja oraz kamraty, podnieśliśmy głowy a tam tęcza naga, i już się rozpełzły moje dylematy.   Pozdr.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...