Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nimfa


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi dzięki :)))  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      nasza miłość jak kwiat - niepielęgnowana usycha :)
    • @Leszczym   Dlatego powtarzam: jestem osobą niesłyszącą, słuch straciłem po operacji na nosie, prawdopodobnie przez źle użytą narkozę, szyba na mnie spadła - byłem wtedy dzieckiem i lekarze ledwo uratowali mi życie, więc: posiadam nabytą niepełnosprawność o stopniu umiarkowanym, mój IQ to od 125 do 158, testy zrobiłem z różnych źródeł, jedno źródło to żadne źródło, takim osobom jak ja trudno zrobić pranie mózgu ze względu na brak słuchu, wręcz przeciwnie: to ja mógłbym zrobić pranie mózgu lekarzom pracującym w szpitalu psychiatrycznym - użyłbym nadprogowej psychomanipulacji, dodam: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym i preferuję zimną logikę - myślenie przyczynowo-skutkowe, emocjami jest bardzo łatwo manipulować - emocje to miecz obusieczny, otóż to: dobro i zło, miłość i nienawiść i wtórność i twórczość i itp. itd.   Jeśli chodzi o polskie Służby Specjalne: one działają - mają informatorów wśród nielegalnych imigrantów w Polsce, natomiast: morderca młodego żołnierza - Mateusza Sitko - został zidentyfikowany i jest poszukiwany listem gończym, acha, premier Donald Tusk dostał ostrzeżenie od GRU - wyrok śmierci leży do podpisu na biurku prezydenta Rosji - Włodzimierza Putina, proste i logiczne?   Łukasz Jasiński                                         Wyrywek mądrości             Badanie zostało przeprowadzone dnia dwudziestego piątego maja w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym roku ze względu na całkowitą utratę słuchu.           Wynik badań psychologicznych: rozwój umysłowy oceniany w oparciu o wyniki badań Skalą Leitera kształtuje się powyżej poziomu inteligencji przeciętnej. Orientacja przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa jak również funkcja grafo-percepcyjna powyżej normy dla wieku. Na dobrym poziomie myślenie logiczne i rozumowanie przez analogie. W sytuacji zadaniowej, która nie angażuje mowy, chłopiec chętnie i samodzielnie pracuje, dobrze koncentruje uwagę i jest dość wytrwały. Nie inicjuje kontaktu werbalnego. Odpowiada na bardzo proste pytania dotyczące klocków, obrazów itp. itd. Na pytania oderwane od konkretnej sytuacji reaguje zahamowaniem, a nawet przejawami negatywizmu - buntem. Niepewny, nieufny i gotowy do natychmiastowego wycofania się z kontaktu w obliczu niepowodzenia.           Jest to formalnoprawny dowód potwierdzający, że posiadam wrodzoną inteligencję jako osoba z nabytą niepełnosprawnością - niesłysząca, nielegalnie - bezdomna, jednak: myśląca - samodzielnie.   Łukasz Jasiński (2019)
    • Czytałam z przyjemnością, w jednym miejscu tylko mi trochę zgrzyta , czy nie powinno być ,, znienacka budził śpiący powab"? I tak na logikę , czy nie powinna być samba przywykowa, chociaż i jedna i druga pasuje , bo odwyklismy od kochania, a przywykliśmy do rutyny dnia , więc może samba odwykowo- przywykowa Kredens pozdrawia 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      a tuż obok... wojna  bliźni w nieszczęściu...    życie    odpuściłbym tą pralkę, to drobiazg przy całej reszcie,wiersz skłania do spojrzenia poza codzienny pogodny dzień. Pozdr.
    • @andrew wiersz ładny i trafne spostrzeżenie, chociaż z jednym zastrzeżeniem , ta łąka , kobierce z kwiatów itd, no cóż strasznie oklepane Kredens pozdrawia 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...