Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

A imię jego


Rekomendowane odpowiedzi

@Leszczym dla mnie spacery w miłym towarzystwie to frajda:) park to dla mnie oddech:) fajni byli ci architekci:) kiedyś się wybiorę do tego muzycznego domku na coś:) z czystej ciekawości. Parę lat temu kwitły tam polne kwiaty i taka była słoneczna nuta, chyba nawet napisałam kiedyś wiersz o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mesjaństwie i mesjaszach coraz więcej, wieszcz należąc do tajnej loży przeniósł tę idee na papier i wszyscy skrupulatnie to podchwycili, to co nazywa się poświęceniem ubrano w piórka wybawicieli - cóż dobrych szeryfów, ich postaw trzeba za przykład do wzięcia brać, Marwelowsko superbohaterów :) w naszym kraju powinna powstać saga nie wiedźmińska ale TWARDEGO bio człowieki z żelaza i marmuru się zdezaktualizowały...
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam Coś w tym jest. Podam przykład Banksego, który niesamowicie i bardzo niejednoznacznie opisuje świat. Ktoś zrobił profil Banksego na fb, który przez chwil kilka obserwowałem. I niestety nie miał nic wspólnego ze streetartem, a z jakimś na siłę ordynarnie pozytywnym przekazem :// Często tak właśnie to tutaj działa ://

@iwonaroma bardzo dziękuję za ładne obrazki ;)

@Somalija Bardzo dziękuję i tym bardziej, że serio lubię Twoje wiersze ;))

Edytowane przez Leszczym (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...