Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Trzecia noga. *


Rolek

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że po źle przespanej nocy, wyrosła mi trzecia noga. Zastanawiałem się, jak teraz będę chodził. Gdy będę chciał pójść w lewo od mojego domu na lody to trzecia noga, zapewne będzie podążać do obuwniczego w prawo. To dlatego, że nie mam dla niej nawet skarpety, nie wspominając o bucie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby stopa trzeciej nogi, miała mój rozmiar. Tymczasem wybaczcie! Zmierzyłem, to prawdziwy olbrzym, rozmiar 50. Zaplanowano widać ją, jako coś zaskakująco wielkiego i niepowtarzalnego. Chyba to nie wyszło. Poza tym ona jest krótsza od moich nóg. I co? Będzie się bujać między moimi starymi nogami? Wstyd mi się przyznać jest brzydka, nadmiernie owłosiona i mocno wyżyłowana. Przy śniadaniu usłyszałem jak moje dwie nogi szeptały do siebie, że "trzecia" nie znajdzie poklasku, bo chce połączyć sprzeczności; umalowane i zadbane paznokcie z obfitym owłosieniem. Po drugie, jej nadmierna wielkość stopy nie koresponduje z długością uda i piszczela. Trzecia noga, już przy kawie, zwróciła się bezpośrednio do mnie. Powiedziała, że pojawiła się tutaj specjalnie na wybory "miss Polonia". Jest na tyle oryginalna aby wypromować nowe trendy współczesnego piękna i zrewolucjonizuje społeczno-kulturowe myślenie. Zatem zadecydują wyborcy konkursu piękności!

 

*

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez Rolek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...