Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

(wieczorna rzeka)


iwonaroma

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja "wieczorna rzeka" mnie zainspirowała

I napisałem na kolanie

wieczorową porą :)

 

Fatanana  – roz.pa.sa.na

Rzeka nocna

Kłóciła się z tą dzienną

 

Jestem inna

Ty jesteś mniej foremną

 

Zaganianie rzeczy

Obserwacja zjawisk

 

Nocna się utopiła

Od wstydliwych zjawisk

Edytowane przez poezja.tanczy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Super Ci wychodzi to pisanie na kolanie :)))

Dzięki!

 

 

 

Dziękuję bardzo :))

Również zdrówka

 

 

 

:) Kiedyś pilnowałam ściśle formy (czasem to wychodziło deczko na siłę :( )- teraz już nie, ale proponowane przez Ciebie 'i' jest tutaj naturalne, więc skorzystam z podpowiedzi. Dzięki!

Również ciepło pozdrawiam.

 

 

 

@janofor @Rolek

Dziękuję :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iwonaroma bardzo możliwe, coś mi się tam przypomina - jakaś odpowiedź jednak była, ale nie mam tego na piśmie więc musisz uwierzyć na słowo. Natomiast co do określenia cień słońca - jest ono poetyczne, ale nie wiem jak wygląda to zjawisko, może pomogą inni skoro ty nie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Moja kochana Klaro. Chwilę spędzone przy tobie, cały czas odtwarzam w mojej głowie. Łudzę się, że znów uda mi się Ciebie spotkać. Jakby cudem jakimś, jakby Bóg zesłał Cię ponownie jako Anioła mi stróżującego. Moja kochana Klaro. Zapach twych perfum wciąż wyczuwalny w mej sypialni, zwodzi mnie z nadzieją, że znów tu jesteś. W pewnej mierze to prawda. W pewnej mierze nigdy stąd nie wyszłaś. Żałuję tylko, że już nie pachniesz delikatnym kwiatem bzu. Twe oczy nie błyszczą już jak niegdyś. Twe włosy straciły swą dawną miękkość i stały się matowe. Twe delikatne dłonie, za których dotykiem tak tęsknię już nigdy się nie poruszą. Moja kochana Klaro. Nie jestem w stanie pogodzić się z twym odejściem. Do grobu zabrałaś swą miłość i troskę. A razem z miłością i me serce z piersi wyrwałaś. Moja kochana Klaro. Jakiż to los był dla nas okrutny. Zabrał mi Cię tak szybko, Tak bestialsko podkradał twe zdrowie. A ja żem przysiągł w zdrowiu i w chorobie być przy tobie, Więc zmuszony byłem na to patrzeć. Jak marniejesz z dnia na dzień. Moja kochana Klaro.
    • co to jest życie czy to tylko droga którą warto zrozumieć   czy to lato jesień wiosna zima a może życie to niewiadoma    która czasem weseli czasem smuci raz jest udana a raz nudzi   co to jest życie pytam się losu który czasem  się gubi   bo sam nie wie  o co tu chodzi czy życie to sens czy wypadkowa   chwil które otwierają drzwi i okna mimo że wiatr bardzo nie miły   co to jest życie  trudne pytanie na które człowiek prawdy szuka      
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        Ziemią
    • @violetta   Ja, proszę pani i nie jestem wybredny, a zresztą: po co mam tracić pieniądze, czas i energię na taki rarytas? Nikogo się nie spodziewam, dobranoc...   Łukasz Jasiński 
    • Dziękuję Viollu i pozdrawiam

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Mirosław C. dziękuję za serducho. Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...