Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Tak więc: posiadam środkowoeuropejski i zachodniosłowiański typ urody, a w moich żyłach płynie potrójna krew: szlachecka (polska), węgierska i żydowska i nic dziwnego, iż mój poziom ilorazu inteligencji to - IQ - od 125 do 158 - testy zrobiłem z różnych źródeł, jedno źródło - to żadne źródło, moi drodzy, a wy co możecie pokazać temu światu w sensie - Ciało i Umysł i Dusza - CUD - trzy pierwsze litery?

 

Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 

Tak więc: posiadam środkowoeuropejski i zachodniosłowiański typ urody, a w moich żyłach płynie potrójna krew: szlachecka (polska), węgierska i żydowska i nic dziwnego, iż mój poziom ilorazu inteligencji to - IQ - od 125 do 158 - testy zrobiłem z różnych źródeł, jedno źródło - to żadne źródło, moi drodzy, a wy co możecie pokazać światu w sensie - Ciało i Umysł i Dusza - CUD - trzy pierwsze litery?

 

Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 

Tak więc: posiadam środkowoeuropejski i zachodniosłowiański typ urody, a w moich żyłach płynie potrójna krew: szlachecka (polska), węgierska i żydowska i nic dziwnego, iż mój poziom ilorazu inteligencji to - od 125 do 158 - testy zrobiłem z różnych źródeł, jedno źródło - to żadne źródło, moi drodzy, a wy co możecie pokazać światu w sensie - Ciało i Umysł i Dusza - CUD - trzy pierwsze litery?

 

Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...