Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

plan


Rekomendowane odpowiedzi

Jacku... jestem pod wrażeniem długości, do tego całość rymowana, jak lubisz.

Treści dużo i odniesień do realiów, sporo ich... nawet skłonna jestem podpiąć niektóre frazy pod orga, ale może za daleko brodzę w myślach.... w każdym razie, to... jn. bardzo dobrze kończy wiersz.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czasami muszę coś pararelnego skrobnąć. "czasem człowiek musi, albo się udusi":)

Rozwaliły mnie ostatnio słowa Zanussiego. (jak zauważyłaś nie ma go nigdzie, ale filmy robi). Na pytanie redaktora " dlaczego nie ma Pana dzieł na żadnych festiwalach odpowiedział: "moje utwory nawet nie są dopuszczane do konkursów ponieważ są nie po linii - Niech Pan zrobi film o mniejszościach seksualnych, o braku wolności - pokażemy doradzają dyrektorzy festiwali a sprawy eschatologiczne niewskazane. Obecnie cenzura gorsza jak za komuny

Pozdrawiam

Edytowane przez Jacek_Suchowicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pytanie z gatunku tych, których lepiej sobie nie zadawać, przynajmniej ja tak uważam.

Różne są miary wartości. To co dla jednego jest dużo warte dla drugiego nic.

Pieniądz wbrew jego funkcji też nie oddaje w pełni, co ile jest warte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

... wierzę, że czasami gotuje się i wtedy przelewamy słowa na papier, on wszystko przyjmie, dobre i to.

Co do Zanussiego, bardzo sobie cenię tego reżysera i fakt, nie ma go, tzn przynajmniej w okresie, kiedy jeszcze

oglądałam TV. Ale tytuły na onecie przeglądam, też cisza...

Wiosna, zatem słońca w duszy życzę, Jacku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to słuchaj bo tam przemycają dużo więcej informacj - jak długo nie wiem. Firm Microsoft w ramach aktualizacji zainstalowała mi program Edge , który mi cenzuruje - ostatnio zdjęcia np z wojny na Ukrainie. Co ciekawe w żaden sposób nie umiem usunąć tego programu. Naszczęście istnieją inne przeglądarki

Dużo zdróweczka

ps wchodź na portale niezależne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...