Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Andrzej_Wojnowski Z tym szukaniem partnerki to rzeczywiście trochę jak w kasynie, szczególnie gdy się jest młodym i słabo zna się na kobietach.
    • @Marek.zak1 Najlepszym komentarzem będą te dwa cytaty: "Dwa razy obiecać, to jak raz dotrzymać" "Obietnice polityczne wiążą tych, którzy w nie wierzą"   pozdrawiam
    • @Waldemar_Talar_Talar Tutaj takich o niczym jest wiele. Ja jednak zdecydowanie preferuję te o czymś.
    • @Amber   A ja nie robię tego co inni robią - nie jestem niewolnikiem, potocznie mówiąc: papugą i pawiem narodów... Powiem pani, pani Magdo, co to jest prawdziwe życie - realne, otóż to... Wczoraj byłem w sklepie - osiedlowym, stanąłem w kolejce za jakąś panią - miała rude włosy i nosiła okulary, zrobiła ona krok w tył, pewnie chciała coś jeszcze kupić... I własnym tyłkiem dotknęła mojego penisa...   - Przepraszam...   - Nie musi pani przepraszać, było mi bardzo miło...   Uśmiechnęła się, zapłaciła kartą i zniknęła, a gdzie? Nie wiem... Pierwszy raz ją w życiu widziałem, była niższa ode mnie o głowę (mam metr siedemdziesiąt sześć centymetrów), wiek? Na oko - około trzydzieści lat, to jest właśnie realne życie - przypadek, który nie został wykorzystany przez nią i przez mnie do nawiązania kontaktu - znajomości.   Łukasz Jasiński 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ciekawe co byś powiedziała jakbyś miała nieśliczne?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...