Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

W krzywym zwierciadle


Rekomendowane odpowiedzi

@Ewelina Dzień dobry!

Cudem natury ludzkiej jest odrębność i niepowtarzalność każdego człowieka; cudem jeszcze większym jest to, że we dwoje mogą znaleźć coś wspólnego w sobie.

Pozdrawiam ciepło.

@staszeko Witam,

a czyż nie o tym jest właśnie ta moja piosenka? "To", co pojawia się w naszej duszy, przychodzi z zewnątrz, - nie dociekam, nie pytam, nie kombinuję, po prostu, widzę, że Ona tam się rozgościła, i.....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Mój tekst, w takim razie, skomentowali normalni inaczej ;) ojej... źle to brzmi. Oczywiście wiersz jest przerysowany celowo. 

Tak jak piszesz, normalny kochający mężczyzna tak nie myśli i też trwam twardo w tym myśleniu, mimo wszystko :) 

@aff ile ludzi tyle gustów :) i bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam wiosennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A ja się czepnę ;)
Przeciwstawiłaś  nadobną kocicy a przecież nadobna  to urokliwa, powabna, urodziwa, piękna i nie wyklucza kocicy :)
Kocica też może mieć takie przymioty. 
 

Napisałaś:

 

Skromna,  prawie mniszka, stateczna dostojna jest matrona. Kiedyś matronę utożsamiano ze starszą osobą, ale starsza kiedyś miała aż 40 lat. Dziś każdy wie, że czterdziestka to nadal młoda i piękna kobieta. Więc ja napisałabym tak"
Kobieta...

Matrona...

A jednak kocica.
Oczywiście tę matronę możesz zastąpić innym słowem ważne by wykluczało kocicę, skoro ma być "A jednak..."

Pozdrawiam :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...