Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wspomnienia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@Leszczym

Zgadza się. Istnieją nawet całkiem fałszywe wspomnienia, to jest niesamowite. Można oczywiście sobie wmówić coś czego nie było, ale chodzi mi o przypadki chorobowe, gdy się pamięta niestworzone rzeczy. Znam taką osobę, i On opowiada rzeczy, które dla Niego się zdarzyły, a ja wiem, że zdarzyć się nie miały prawa...

Pozdrawiam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olgierd Jaksztas Owszem, istnieją. Miałem tak ze sceną z filmu. Serio pamiętałem ze szczegółami pewną scenę, którą zresztą uważałem, że głęboko mi zapadła w pamięć. Po latach wróciłem do tego filmu. I okazało się, że nie było tam tej mojej pamiętnej sceny :)) W ogóle nie było nawet niczego zbliżonego :) Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olgierd Jaksztas Dziwne, ale prawdziwe :)) Zresztą po prawdzie chodziło o jeden z ostatnich Królów Arturów. Tam była przedstawiona postać Tristana. I ten Tristan i sceny wokół niego jakoś zupełnie inaczej niż były mi się zapamiętały :)) To aż zabawne :)

@aff Owszem, w trudnych chwilach warto nawet zapisywać. Bo wtedy można przekuć te chwile nawet w sukces (przy odrobinie szczęścia i pracowitości). Tu niekoniecznie jest o chorobie, ale w sumie dopuszczam do głosu taką interpretację :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...