Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mól książkowy


Rekomendowane odpowiedzi

@minerva Dziękuję za przemiły komentarz:-)))) Pozdrawiam!

@Rafael Marius Dla mnie książki od dziecka były bardzo ważne. Pierwszą " poważną" jaką przeczytałam był " Kubuś Puchatek":-) Dziękuję i miłego dnia!

@Tectosmith Dziękuję za czytanie, serduszko i miły komentarz:-) Miłego dzionka!

@Kwiatuszek  @Vito35 Dziękuję:-) Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@staszeko To fakt z tymi księgarniami i bibliotekami. Może to przez to, że większość kupuje w internecie albo e- booki. Chociaż ja nienawidzę elektronicznych książek. Najlepsze są te zwykłe, pachnące drukarnią:-) A mól głodny nie jest, bo na wakacje lata do szafy żreć sweterki:-))) Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!

@Rolek Chyba jedno i drugie haha. Dziękuję Ci za czytanie i serduszko:-) Dawno Cię nie "widziałam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kwiatuszek  @123Bella92 Dziękuję za serduszko:-) Pozdrawiam!

@Franek K Słowo " sylabuje" hmm, faktycznie być może nie jest poprawne aczkolwiek powszechnie używane. Używane w przedszkolach, szkołach... Zerknęłam na Twój wiersz o molu. To niesamowite jak podobne treści przekazaliśmy w podobny sposób. Jednocześnie zapewniam, że moja praca jest zupełnie samodzielna i dopiero teraz przeczytałam Twój wiersz. Jest genialny, chyba nawet bardziej mi się podoba niż mój własny haha. Dziękuję za komentarz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...