Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Anty


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Lepiej wyraziłeś moją myśl ode mnie. Właśnie o tego ducha epoki mi chodziło.
Ja też do tego rodzaju "antyniczymantyków" się zaliczam, ale jeszcze bardziej, jak mi się wydaje.
Ale mogę się mylić co do siły nasilenia sprzeciwu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius W mojej twórczości tej siły sprzeciwu nie odnajdziesz, a i w wypowiedziach jestem ostrożny. Także ciężko ocenić. Ale gdzieś w środku, tak jakoś głębiej i bardziej podskórnie też jestem na nie. Inna sprawa, że staram się nawet na przekór siebie odnajdywać pozytywy i to również rozmiękcza mój sprzeciw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, jakaś dobra kawka. Napiłam się od prawie roku espresso, które piłam na Cyprze i taki miało smak, że jutro idę znowuż i wezmę podwójne. Pijąc podziwiam niepowtarzalny aromat, bo to kawa brazylijska. Miałam głowę w górze na lampion, który miał fiolki z wodą i kwiaty dookoła.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius Szczerze nie myślę żebym miał aż tak skomplikowaną osobowość. A może mam? Bywam pesymistą, swego czasu doprowadziło mnie to zresztą do całej kawalkady nieszczęść, stąd może trochę zacząłem pracować nad własnym punktem widzenia. Stąd staram się o żart i o optymizm. To nie jest aż tak dziwne. Ale gdzieś głębiej tak jak pewnie i Ty jestem anty :))

@violetta Przy pomyślnych wydawniczo wiatrach kawka może się ziścić już za 2 miesiące ;)) Ja nadużywam kawy, zwłaszcza tej rozpuszczalnej nie kawy stąd może już aż tak jej aromatu nie podziwiam :)) Fiołki mi z kolei nie pachną, bo jaram te papierosy jak szalony. Ale podobnie jak Ty również staram się życie smakować. Mnie bardzo różne formy sztuki smakują od kina przez płytę po wiersz, również Twój :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...