Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Odszedł ratując bliskich z tonącego transatlantyku


Rekomendowane odpowiedzi

dziwnie zostać samemu w miejscu
o temperaturze ulicznego chodnika
razem z dobytkiem prochami paczką fajek
wódką na chłodne noce i wszystkim
co jest nasze z definicji
na nagrobku przeczytać w samą porę
wydać zbiór zaginionych wierszy
zostawić w spokoju robaka w tequili
dwie żony co kochały cię prawie
tak bezwarunkowo jak Ty

„taki fajny był z niego gość szkoda
że do nas nie pasował”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Nata_Kruk piękny utwór i jeden i drugi ❣
    • @Leszczym wiesz ja szukam faceta z willą, niepalącego, niepijącego, żebym zmieściła się ze swoją wnuczką i to był Nasz Dom. Na razie o niczym innym nie myślę:)
    • @Nata_Kruk   Nie, proszę pani: w polszczyźnie nie ma takiego obowiązku - tytuł jest środkiem stylistycznym - makaronizmem i poezji wolno dużo więcej, natomiast: prozie - dużo mniej, skrót myślowy też jest środkiem stylistycznym, dodam: jeśli używamy obce imiona w języku polskim, to: poprawnie powinno być - Włodzimierz, a nie: Władimir...   Łukasz Jasiński    @Leszczym   Bez pieniędzy nie wychodzę na miasto, niby po co? Nie jestem typem człowieka, który wychodzi na miasto bez celu.   Łukasz Jasiński    @Leszczym   Rozumiem, jednak: blisko cztery lata byłem osobą nielegalnie bezdomną, dodam: jestem osobą niesłyszącą o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, słuch straciłem po operacji na nosie, prawdopodobnie przez źle użytą narkozę, więc: posiadam nabytą niepełnosprawność - przez te cztery lata byłem intensywnie wykorzystywany, dlatego też: nie ten organizm - wiele osób na moim miejscu nie dałoby sobie rady i padłoby trupem lub weszłoby na ścieżkę przestępstwa, teraz czekam na ruch komornika, jak dobrze wiem: takim ludziom nie wolno ufać - dużo bliżej mi do rezygnacji ze wszystkiego i wyjazd na dożywotnią emigrację.   Łukasz Jasiński 
    • @Leszczym   Niestety, taką samą jak wobec komornika Olgi Rogalskiej-Karakuli, bo: innej nie mogę, zresztą: jaką mam stosować taktykę wobec praktyki błędnego koła? Większość ludzi rozwija się do pewnego wieku i potem: koniec - stoją w miejscu i dalej nie mogą iść, więc: zawracają do przeszłości z nadzieją, iż mnie wykończą tą metodą - szukają słabego punktu, dlatego też: nie będę po raz kolejny to samo pisał - zaczynał wszystko od samego początku, kończąc: pozostanę przy wierszach - są lepsze od samych komentarzy, przede wszystkim: trudniejsze i wymagają wysiłku intelektualnego - myślenia.   Łukasz Jasiński 
    • @iwonaroma można się pogodzić:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...