Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Espresso doppio


Tomasz Kucina

Rekomendowane odpowiedzi

Fizjonomia świata dzisiaj głęboko trepanuje świadomość, przeraża. Byłem przed chwilą u ciebie na profilu, i czytałem ostatni twój wiersz, rozumem rzeczywistości nie da się ogarnąć, więc niech chociaż i geometria filiżanek będzie nam substytutem elementarnej potrzeby estetyzmu. Dzięki za słówko, pozdrawiam ;)

Edytowane przez Tomasz Kucina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iwonaroma

Jeżeli potraktujemy animizacje jako swoisty rodzaj metafory przypisującej martwej naturze właściwości charakteryzujących naturę ożywioną - to łatwiej już przełożyć to na "fraktal" poezji. Lecz: Skoro inny poeta określa tak miłym przymiotnikiem mój tekst to przeważnie odreagowywuję wzruszeniem. 

Dziękuję Iwonko, wrażeniowo z mojej strony. Więc sorrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kama Nagrodzka Swoim KAMO;) Nie ma żadnej kawoszki u mnie ;) Jakby któryś z moich tekstów próbował coś w Tobie trepanować, to z trepa go, z trepa. Mi też niezmiernie miło. Wszysto co urocze oddycha melodią skrzypiec z twego nieodległego wiersza.  

@Somalija Awatarowym ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta To ty Valerio? Teraz Wioletta? W "Cierpieniach młodego Wertera" była WIOLETTA. We Włoszech ją poznał. "Papierowy księżyc z nieba spadł..." śpiewała moja ulubiona artystka - może do twojego kubeczka?;)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A ile to kilogramów zjadają szminki Panie. Ohhhh!  Kiedyś napiszę o tym wiersz ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ty jednak jesteś niezwykle WYZWOLONA. Jak instrumenty dobrze dostrojone, to i kameralna i poezja wychodzi. Wszystko pod nutę i rym! ;)

Wyorażam sobie, kontakt z nimi wszelkiego czynnika zewnętrzego  musi być też mega wrażeniowy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...