Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Gdy zło podnosi rogi, budzą się demony


Rekomendowane odpowiedzi

Tu był artykuł o rozpoznaniu, m.in. na portalach społecznościowych, sprawców (dowódcy) masakry w Buczy.

 

Komentarze (wybrane, pisownia oryginalna):

 

-------

Wszyscy ci żołnierze to mordercy i ludobójcy.Żadnej litości dla nich. (53 polubienia)

           -------

           jestem za kroic i sola sypac! (2 polubienia)

           -------

          zwlaszcza dla upadlincow (2 reakcje)

           -------

          Zgadzam się w stu procentach. Człowiek ,nie z przymusowego poboru ,ale ze świadomego wyboru ,idzie do wojska ,by nauczyć się zabijać i tu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Byłem w wojsku ,bo musiałem ,ale zapamiętałem jedno. Dwa lata uczono mnie zabijania.

 

-------

niech ich piekło pochłonie!!!!

 

------

To jest patologia tych czasów mordercy na zlecenie .Ruskie rządy to samo zło . (42 polubienia)

 

------

Od Mossadu niech się uczą jak takie sprawy załatwiać.Inaczej nie ma szans. (17 polubień)

           ------

          moi koledzy którzy tam walczą mówią to samo nikt ich nie zasługuje na sąd nikt z nich nigdy nie będzie osądzony bo w Rosji nie ma sprawiedliwości znikną na terenie tego kraju ale nie dla moich kolegów z Ukrainy (3 polubienia)

 

------

Znajdą ich (11 reakcji)

          ------

         mam nadzieję

 

------

Związać zgwalcic podpalić oko za oko!!!!!! (1 polubienie)

 

------

Żadnej litości dla tych zwyrodnialców...niech cierpią (23 polubienia)

 

------

To z nimi zrobić co oni z bezbronnymi (5 polubień)

 

------

Odrazu kulka nie ma litości dla takich mordercy ząb za ząb !!!! Za dzieci za ludzi nie WINYCH po wystszelać!!!! SKURWYSYNUW!!!!!!

 

------

Kula w tyl glowy!

 

------

Jeśli informacje na ich temat zostaną potwierdzone po co ich sądzić niech ich po cichu ręką sprawiedliwości dosięgnie... (2 polubienia)

 

------

Przed egzekucją każdego kastrować....żywcem.

 

------

Nie mogę tego zrozumieć.czy oni są pijani,naćpani,zastraszeni że mordują z zimną krwią?przecież to są młodzi ludzie .mają matki żony dzieci.w mojej głowie to się nie mieści

 

------

Tylko dopaść i bum

 

------

Zero litości zrobić to samo (3 reakcje)

 

------

Dla takich to zestaw złotej rączki a na koniec farmer

 

------

W łeb to za mało (2 polubienia)

 

------

Już dawno powinni zostać odjebani , a wypisywanie bzdur na temat co ich czeka nie ma sensu . (6 polubień)

 

------

Kroić, solić i czołgiem przejechać (1 polubienie)

 

------

sznur i na p a l

 

------

Jaja im obciąć... (1 polubienie)

 

------

Oni jak oni do ich rodzin się dobrać to się zesraj

 

------

Nabijać na pal każdego zwyrodnialca

 

------

Nie nazywajcie tego ścierwa żołnierzami. Żadnej litości dla tych zwyrodnialców...niech cierpią...

 

------

Przestrzelić kolana ręce i wypuścić to najlepsza Kara dla tych qurw i grzałkę w dupe wsadzić (1 polubienie)

          ------

         pala w dupe kazdemu wbic i pozwolic na wolne konanie !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sylwester_Lasota (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Za to ja polubiłem.

Rozumiem.

Tego nie da się polubić. Rzeczywistość przerasta najgorsze koszmary jakie moglibyśmy sobie wymyślić.

Co mnie najbardziej przeraża, to to, że ci ludzie znają wojnę tylko z medialnych relacji. Co mamy powiedzieć o tych, których ona naprawdę bezpośrednio dotknęła.

 

Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Media tak działają, że to co widzimy nie zawsze musi być prawdą, albo jest mocno powiększone w którąś stronę.

To sytuacja która nas przerasta z tym się zgadzam i właśnie choćby ze względu na to, że nie możemy w pełni zaufać mediom.

Ile już było takich nowin, które się okazały niepełne, jak choćby obrońcy wyspy, uśmierceni, zniewoleni a potem odznaczeni... co tu jest prawdą? A tamta niby rodzina przejechana czołgiem i uśmiercona, która okazała się starszym, uratowanym panem.

 

Miłego poniedziałku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...