Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mrok życia w ciemności


Victoria156

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @hania kluseczka O no widzisz. Ja mam się za Twojego kolegę, fakt tylko internetowego, a Ty nie uważasz się za moją koleżankę. Jakież to faktyczne ;) W dodatku myślisz sobie nawet, że mam Cb za wroga ;) A do tego wszystkiego jeszcze mi kibicujesz ;) No naprawdę aż zabawne... @Amber Miało być w sumie zabawnie, a nie dramatycznie ;) No ale z odbiorem nie powinno się dyskutować, można tylko trochę polemizować. Nie bardzo się orientuję na temat księżniczki Anny :// Fakt z A są albo bywają nie przelewki ;) @poezja.tanczy ja już bym miał na 4 książkę, ale wydawcy robią mi lekce... dzięki @Amber A i oczywiście tes gorąco pozdrawiam M.  @Dagmara Gądek Ja bym się ogólnie chętnie zgłosił po ten 1 tomik ;) Możliwe to? Fakt ja akurat czasem stosuję powtórzenia, tak mi się jakoś wzięło... @violetta Oj oj od razu pijactwo... to jest tylko jedna z możliwych interpretacji, w dodatku nawet trochę autorsko nie zamierzonych ;)
    • Oj miesza się alkohol :) no winko to ja rozumiem, lamkę.
    • @Jacek_Suchowicz jest tak gorąco, inaczej się nie da:)@poezja.tanczy sąsiad nie widzi:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - miło że czytasz - masz racje że zastanawiąjące -                                                                                                      Pzdr. Witam - miło że mądrze - dzięki -                                                                    Pzdr. Witam - każdy inaczej widzi tak to działa -                                                                                Pzdr.
    • nic absolutnie nie mam przeciwko opisywaniu cielesnych doznań, sama od tego nie stronię i nawet wczoraj popełniłam teksty, które układam do drugiego tomiku ( pierwszy będzie jesienią). Ale jestem przeciw powtórzeniem - wczoraj dała mi spokój ; a później nie dając mi spokoju…   ponadto ambrozje - to jednak napój, ale niech już metaforycznie będzie ;))), pozdrówki miłe 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...