Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rozmowa na grani


Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija Ago to prawda, ale ja niebu się nie podlizuję, bliskie mi jest także piekło. Trochę zła w swoim życiu narobiłem, ale pociesza mnie tylko to, że nie jestem wyjątkiem.
 

Miłego dnia.

@Marek.zak1 Marku, jak zwał, tak zwał, ale czasami taka rozmowa z samym sobą - pomaga.

Kłaniam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] widać, że pracowałeś nad każdym słowem. Podobno poglądy i religia to niezwykle delikatne tematy. Odważnie, chciałam tylko jeszcze dodać, że najbardziej utkwił mi w głowie fragment

"Wiem nie zrezygnujesz, żal ludzkiej natury" to ciężka praca na sobą samym.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A-typowa-b Najgorsze jest to że człowiekowi wydaje się że jest na zakręcie, widzi dwie drogi - gdzie i którą iść?

Odwieczne pytanie, na które jeszcze nikt nie znalazł odpowiedzi, najgorsze jest to, jak tych dróg jest więcej. Dylematy narastają... wybór - jaki i znowu punkt wyjścia.

Wszystkiego Dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected]

Cóż nic zaskakującego. 

Zwykły wiersz. Jak zawsze, doskonały co do szczegółu. Zarówno w formie jak ujmującej treści.

Grzegorz zaskocz czymś, zrób błąd :) Gratuluję i pozdrawiam :)

Edytowane przez Natalka16 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] Szczerze, nie wiem bo w porównaniu do Ciebie, to gdzieś za granią ginę.

Chociaż tak, wiersz wolny, stychiczny :) Czytałam Twoje wiersze, tautogram, który zwala z kolan, tytułu nie pamiętam. Napiszesz pewnie wszystko.

Palindrom też? :) taki rozbudowany.

Pewnie tak, Ty zamiast tu pisać, powinieneś mieć wydanych kilka tomików, chyba że masz- to przepraszam:) oczywiście tu też można, tylko masz tak piękny warsztat i nie pokazać tego szerszemu gronu to grzech.

 

Edytowane przez Natalka16 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Natalka16 Natalio nie ciągnie mnie do tomików, publikacji, bo znam swoje miejsce w szeregu, nie zamierzam się ścigać z nikim. Ważne że czytacie Wy to mi wystarcza, ambicje zostawiłem na grani.

Kłaniam się.

@Somalija "Pierwszy raz" - i niestety ostatni, a więc musimy ten czas wykorzystać jak się da najefektywniej na każdym odcinku i w każdym wymiarze.
Ago skoro wróciłaś do wiersza, to może faktycznie coś w nim jest? Sam muszę wrócić do niego ponownie.
Dziękuje za miłe zdanie o wierszu.

 

Wszystkiego Dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] Ideologicznie jestem zupełnie gdzie indziej, a mimo to wiersz mnie ujął poszukiwaniem i refleksyjnością podmiotu - w tym jest dużo człowieczeństwa. A wątek, na którym oparty jest wiersz - wspinaczka na grań - bardzo mi bliski, również duchowo. Załączony cytat - genialnie prawdziwy i uniwersalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...