Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ma watra, wiatru burta, i warta wam.


Marienka_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • dieta niestrawionego czasu dewastuje jelita zbliża się ból brzucha   i nie dopijemy kilku słów one tak rozkosznie pełzają po kieliszku    
    • @MIROSŁAW C.   Ja? A może Podmiot Liryczny? Poza tym: istnieje coś takiego jak milcząca większość, zresztą: jako wolny człowiek - to ja mam wolny wybór - nigdy nie głosowałem na żadną partię polityczną, tylko: na konkretnego człowieka - nie posiadam zmysłu stadnego (nie należę do jakiegoś tam pospolitego ruszenia) - istnieje coś takiego jak filozofia personalizmu i gdyby w wyborach prezydenckich startował podpułkownik w rezerwie - byłego Urzędu Ochrony Państwa - Bartłomiej Sienkiewicz - miałby mój głos w kieszeni za uratowanie odbudowy Grobu Nieznanego Żołnierza na Placu Pierwszego Marszałka Polski - Józefa Piłsudskiego, a że on należy (Bartłomiej Sienkiewicz) do Koalicji Obywatelskiej, to: po prostu - gówno mnie obchodzi!   Łukasz Jasiński 
    • @Marek.zak1 Ależ to jest denerwujące: Dlaczego się z nami nie napijesz? Dlaczego nie chodzisz na dyskoteki? Dlaczego nie chcesz pójść na spotkanie integracyjne? Dlaczego się nie uśmiechasz? Dlaczego do niej po prostu nie podejdziesz? Dlaczego nie wychodzisz z domu? Dlaczego nic nie mówisz? Dlaczego ciągle patrzysz w podłogę? Weźcie Wy się już ode mnie odwalcie - na każde 'dlaczego' tak właśnie odpowiadałem w duchu. Jakoś nie pytam, dlaczego zwyczajnie nie zostaniecie w domu, nie poczytacie książki, nie postudiujecie kosmologii, nie przeanalizujecie rubata w Nokturnach Chopina, czy nie posłuchacie gitary basowej, albo nie poczytacie o historii, pierwszej polowy XIX wieku! Co za ludzie!   PS: Ślubowanie byłoby zapewne w dzisiejszych czasach wyśmiane.
    • Dla tego tu zaglądam.  (ale wybór z pośród POPiS-u, brrr...)  A autor w fochu:)) 
    • @MIROSŁAW C.   Nie mam żadnych przyjaciół i wiadomo dlaczego: najwięcej zwerbowanych przez wywiad rosyjski (służby specjalne) zostało mieszkających w Polsce Ukraińców, Białorusinów i polskich przestępców (motyw - kasa, misiu, kasa...) - więc? Z mojej obserwacji wynika, iż w Polsce są następujące agentury wpływu: niemiecka, amerykańska, watykańska i rosyjska - to widać gołym okiem po wypowiedziach polityków, jeśli chodzi o sekty pasożytujące - to: najbardziej wpływowe są - monoteistyczne (judaizm, chrześcijaństwo i islam), tęczowe (otrzymują różne dotacje ze środków publicznych) i zielone (płacę podatek dwuprocentowy jako "zielona energia") - naprawdę pan uważa: jestem wtórnym analfabetą i niewolnikiem jakiejś tam doktryny i ideologii i różnych jakichś tam dogmatów? Czy do pana jeszcze nie dotarło, iż istnieją jeszcze w Polsce ludzie, którzy myślą samodzielnie i piszą niezależnie i obiektywnie? Ręce opadają...   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...