Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Introwersja


grzegorz-kot67@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@[email protected] w zależności od sytuacji życiowej uwalniają się  w nas różne odcienie naszej osobowości, czasem walczymy do upadłego a czasem odpuszczamy, uciekamy, chowamy się zalani łzami. Wszystko zależy od wewnętrznej motywacji. Jeśli przeszkadza Ci samotność, to musisz znaleźć w sobie siłę żeby ją pokonać. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] ja kiedyś sobie zrobiłam test osobowości i wyszło mi... (jeśli stoisz to usiądź), że należę do elitarnej grupy 2% ludzi, którzy są  altruistami, budowniczymi cywizacji. Dobrze, że  mam trochę rozumu bo zadzierałabym nosa

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. Takie testy, to czasem tylko zabawa, taki moment zastanowienia się nad sobą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija Altruizm z egoizmem w jednym stali domku,
                      i tak za człowiekiem zawsze stoją w ogonku.

Pozdrawiam Ago z samego rana, u mnie w nocy trzy burze, tego jeszcze nie miałem jak żyję.

@Dag Dag popatrz ja Je mam na miejscu a wcale mi się do nich nie spieszy - zastanawiam się czy nie jestem czasami podłym człowiekiem. Wiem ile kosztuje tęsknota nadgraniczna, mam kilka koleżanek które piszą na portalach aby tylko mieć z krajem i przyjaciółmi kontakt, aby rozmawiać w języku ojczystym. Aby czuć Polskim sercem dotyk słowa. Wracaj do nas / do Nich/ co stoi na przeszkodzie, tylu już wróciło.

Miłego dnia Dag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...