Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @andreas Dziękuję, pozdrawiam!
    • @yaxa   Pomogę, otóż to:   Wschody i zachody    I.   Każde odbicie fali - to kolejna myśl o tobie, a piana pozostała - zostawia  melancholię czasu zachodzącego słońca i pomarańczowe niebo, wzburzone morze -  to wiatr wzbiera na sile...   I tak podobnie i tak dalej...   Łukasz Jasiński 
    • Również nie mogę tego zrozumieć, że psychopatyczne bydlaki rządzili (i rządzą) wieloma krajami i wysyłają na wojnę niczemu nie winnych, zwykłych ludzi. Pozdro.    
    • za tobą  wędruję zamarzniętą rzeką  pośród jałowej równiny znaczonej reliktem  palonych ogni    jesteś talizmanem  eliksirem piękna  świata skupieniem   zakopuję zgniłe jabłko w ziemi  rosnę warstwa po warstwie by zatopić usta w twojej czerwieni    po dziadach jesiennych  przed mrokiem przesilenia  niemożliwy taniec wewnętrznego światła  prześwit nieba nad lasem    pożera mnie pełzająca niska energia  rozkołysanych bioder    nie ma znaku odległości    ciało namiętnością otwarte  pragnie   bardzo               
    • @andreas Te serwetki są impregnowane i się wolno rozkładają, ale chciałem pod Twoim patriotycznym wierszem nadmienić, że, taka naprawdę niefajna  neutralizacja kup, zbieranie wyrzucanych butelek i puszek jest nie mniej patriotyczna, a może i trudniejsza od wyrażania słowami. Takie zgłoszenie wyrzucanych śmieci do Straży miejskiej, czy nadleśnictwa naprawdę nic nie kosztuje, a jednak czekam kilka dni, a może ktoś to zrobi, a okazuje się, że oprócz mnie nikt. Po zgłoszeniu są zabierane w ciągu 2 dni. Dodam, że na większości domów dookoła wiszą przy każdym święcie biało-czerwone flagi.  Pozdrawiam. 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...