Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

(Komu zależy na ludziach w ludziach)


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pielęgnujmy i przekazujmy ją dalej.

 

Empatia to trudna sztuka, z postępem konsumpcjonizmu - wymierająca. Niemodna, niezgodna, nieczuła. 

Empatia to regulator społeczny, mam nadzieję, że nie przykręcony na maksa. Niestety, tak to widzę. Ściskam, bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Może covid i cierpienie otworzy na innych, nauczy empatii, schyli się era "pod siebie". Ale nie wiem, może się mylę. 

Uściski, bb

@Stary_Kredens Zgadam się, to przekładanka. Wahadło. Zawróci na zakręcie (historii). Pozdrawiam Cię, Kredensie, dobrze że jesteś. bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beta_b Nie mam dobrych wniosków i nie posiadam też takowych. 

Pytanie na rozgrzewkę w rekrutacji do pracy w firmie Amazon:

Większość ludzi jest uczciwa i mówi prawdę

A) prawda

B) fałsz

 

celowo to zamieszczam bo ta firma będzie mieć już za chwilę 1.5 mln pracowników i jest warta 1.7 tryliona dolarów czyli trzeba dopisać 12 zer o tako :D - 1.7000000000000$ i to co ma najcenniejsze to nie Ci ludzie(którzy są dosłownie i w przenośni barcodami) nie te serwisy i nie te warehousy czy nawet ta wartość bezwzględna w dolarze a NAJWIĘKSZA BAZA DANYCH KTÓRĄ GROMADZĄ i doskonalą pozyskiwanie trendów potrzeb i zachowań itd. etc. z niej samej - to są już twarde dane... 

odpowiedź na powyższe to "B" większość ludzi nie mówi prawdy i nie jest uczciwa Amazon to już wie :) i wie to na pewno. 

 

 

 

 

 

ps. Soul polecam też dużo jazzu i pomyślunku :) albo Jaya i ostatni smok czyli najnowższa od Disneya obie warto zobaczyć 

 

Pozdrawiam

Pan Ropuch

 

Edytowane przez Pan Ropuch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beta_b najprościej mówiąc mam wrażenie, że świat był, jest i będzie trudny. Przeróżne systemy gubiły, gubią i niestety będą gubić jednostki. Kłamstwa i obłudy jest pełno, gdzie nie spojrzysz... trzeba się ratować, a poezja na forum jest całkiem niezłym kołem ratunkowym, choćby w zakresie empatii;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...