Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Uliczni


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

@Dag Anna i w moich tekstach jest wszechobecna. Moja Anna jest kimś innym niż Anną Gosławy i nie jest Gosławą:)) Dlaczego? Ano tak się ułożyło. Poczekamy, zobaczymy co będzie dalej, na razie mam wrażenie, że zaczyna być coś na kształt przesilenia. Wielkie plany i wielkie przewidywania są bardzo daleko ode mnie, czego tylko czasem tylko trochę żałuję:)) Fajnie, że pochyliłaś się Dag nad moim wierszem, dziękuję:)) Uwagi zawsze w cenie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dag bardzo ogólnie mogę tylko wspomnieć, że Anny są moim ogromnym bogactwem, a także czymś co przypomina mi poczucie przegranej. U mnie to bardzo wieloznaczne jest pojęcie. 

@Lahaj spoko, bardzo dziękuję. Jeśli Ci się spodobało to znaczy, że się udało. Ja właśnie mam takie wrażenie, że zieleń miejska jest jakaś taka bezkształtna, mimo że zdaję sobie sprawę z faktu, że naprawdę bardzo dużo osób naprawdę dba o tę zieleń:)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefretete szczerze Ci powiem, że - to będzie zadufanie w sobie - najbardziej mi się podoba wers "Dziś duszy zapomniałem jak kluczy". No bo tak podwójnie można na to spojrzeć. I faktycznie czasem mam wrażenie, że idąc na miasto zapominam wziąć duszę, a i czasem sobie myślę, że muszę wybaczyć swojej duszy, że kluczy. Kurczę, może wstyd przyznać, ale jestem w miarę zadowolony z tego wiersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...