Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Gdy bierzesz mnie na ręce


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Racja, to trochę takie samobiczowanie, poniżanie się... Ale ciekawe, czy taki był zamysł tworzącej...?

@jan_komułzykant niby mało tam słów, a ile rozważań implikują!:). Zrozumiałem, że to on ma zajęte ręce, które dźwigają czy też podtrzymują nad ziemią domagającą się tego "duszkę". Widać dobrze jej było na jego rękach, bo ona go goni i chce więcej, a biedak może już nie daje rady walczyć z grawitacją i wieje przed nią...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Tak, to o "słodyczy", ale takiej, która nie jest zawsze osiągalna i możliwa... Dziękuję Ci i pozdrawiam :)

 

 

Odczytałeś wiersz bardzo konkretnie, czego nie chcę jako interpretacji korygować, jednak w moim zamierzeniu dotyczy on innej realcji niż "międzyludzkiej", choć i ona może się w nią włączyć. Dziekuję Ci i Pozdrawiam! :)

 

 

 

Jakbyś czytał nie tylko w moim wierszu, ale i w mojej duszy :) Dokladnie tak! Twój komentarz dla mnie wielka radość :) Serdecznie Ci za niego dziekuje i pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Witam :) Nie, to drugorzędne miejsce Peelki nie jest samoponiżaniem, bo "osoba", do której sie zwraca jest czymś/kims z natury wyższym, niż ona sama. Jest to dla niej oczywiste i wyraża na to zgodę. Wie również, ze stamtąd plynie do niej (i innych) miłość i siła, inspiracja i życie, z którymi jednak nie zawsze potrafi się złączyć, i potrzebuje w tym jej pomocy. Tak, ja chyba pisałam o pokorze... Nie upokorzeniu, ale pokorze.

 

Bardzo cieszy mnie Twoje życzliwe zainteresowanie wierszem i Peelką :) Serdecznie dziękuję Ci za nie i pozdrawiam!

 

 

 

@error_erros Miło, że zaglądasz  - dziekuję! :)

Edytowane przez duszka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...