Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

GOOD HUMOUR AIN'T BAD TASTE


Andrew Alexandre Owie

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawy ołówkiem 

GOOD HUMOUR AIN'T BAD TASTE

To, co naturalne, nie jest brzydkie!

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

De feeënkoning The King of Fairies Król wróżek

____________

 

Jenkins, czy kiedykolwiek zgadłeś, dlaczego nigdy nie awansowałeś w takim samym tempie, jak inni pracownicy?

 

Kochanie, wracam dziś późno do domu. Wygląda na to, że dzisiaj zajmie mi to pełną godzinę zamiast zwykłych 15 minut.

 

Hubby: I`ve got an important luncheon date with my boss. I wanna get a pay rise!

Wife: So wanna l!

Mężulek: Mam ważny obiad z szefem. Chcę dostać podwyżkę!

Żona: Też tego chcę!

 

Lenin: Look here, comrade! With bitches I played pranks yesterday! How gay and playful they all were! Prostitution is not a profession, it is a habitude of soul and state of mind! (singing) Puttana, puttana, puttana... Lenin: Spójrz, towarzyszu! Z kurwami robiłem wczoraj psikusy! Jakże byli weseli i zabawni! Prostytucja to nie zawód, to nawyk duszy i stan umysłu! (śpiewa) Puttana, puttana, puttana ...

 

Proszę przyjąć niemoralną propozycję... 

 

Hand over your experience to young people! Przekaż swoje doświadczenie młodym ludziom!

 

Entry strictly forbidden! For the authorized personnel only! Wstęp jest surowo wzbroniony! Tylko dla upoważnionego personelu!

 

Jiři Korn `Miss Moskva` (Miss Moscow), Czechia

 

Apple of disc-ord! Jabłko niezgody! 

 

Boże, czy to naprawdę Walentynki?!

 

A sketch by the women comedians "Toren C" from the Netherlands. Skecz zespołu kobiet komików "Toren C" z Holandii.

 

And I was so afraid that working for a giant corporation would be the impersonal, cold, inhuman relationship! I tak bardzo się bałam, że praca dla gigantycznej korporacji będzie bezosobową, zimną i nieludzką relacją!

 

Swedish Office Manager Ulla from The Producers (1967)

 

Milla, baby, come to your senses, we are not at work in the office now! Millo, kochanie, opamiętaj się, nie jesteśmy teraz w pracy w biurze!

 

Watch this! Roses make her sneeze! Patrz na to! Róże sprawiają, że ona kicha!

 

Lick me! Suck me! Poliż mnie! Ssij mnie! 

 

From 2:12 Show Ballet `Virginia` performing a comical and sensual Greek dance to the tune of Sirtaki in a night club. Od 2:12 Show Ballet `Virginia` wykonuje w nocnym klubie komiczny i sexualny grecki taniec Sirtaki.

 

To me, the eroticism is a face rather than the erogenous zones! Dla mnie erotyzm to raczej twarz niż strefy erogenne! (Helmut Newton)

 

Fuck the director! Sleep your way to the top!  Your boobs and pussy will outweigh the brilliance of any head! Pieprzyć czefa! Śpij na sam szczyt! Twoje cycki i cipka przeważą nad najlepsimi i najbystrzejsimi!

 

A frame from the Polish motion picture `The Reverse'.

 

Kadr z polskiego filmu "Rewers". 

 

Open your mouth, please ... Ma`am, you shouldn`t have kneeled for that! Otwórzcie usta, proszę ... Proszę pani, nie powinnaś była przez to klękać!

______________

 

WANTED! THE GOOD GUY. HE SHALL HAVE GOT: banking account, prestigious car, extensive sexual experience. Please provide us with the photo of your BIG SEXUAL EXPERIENCE.


POSZUKIWANY! DOBRY FACET. BĘDZIE MIAŁ: konto bankowe, prestiżowy samochód, bogate doświadczenie seksualne. Prześlij nam zdjęcie swojego DUŻEGO DOŚWIADCZENIA SEKSUALNEGO.

 

***

 

What about the humiliated male subordinates of the bosses keeping their office harems? Alas, sometimes they act like this. Did I see it?  Sorry, I am a near-sighted  person!
A co z upokorzonymi męskimi podwładnymi szefów trzymającymi swoje biurowe haremki?
Niestety, czasami tak się zachowują. Czy widziałem to? Przepraszam, jestem osobą krótkowzroczną!

 

Office karma! Biurowa karma! 

 

CAUTION! Beware of placing your genitals into the boiling water!

UWAGA! Uważaj na włożenie genitaliów do wrzącej wody!

 

Masz szczęście, że dorastasz w tych ekscytujących czasach - rozpad atomu, przełom w eksploracji kosmosu, upadek moralności… ”.

 

Edytowane przez Andrew Alexandre Owie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...