Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

sens..


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



To jest mój pierwszy wiersz , któy napisałam , szmat czasu temu, i tak jest chce przedstawić, nie od najbardziej ambitnych... chcę przedstawić wam siebie, od niewinności skromnych początków... To nie miał być skomplikowany przekazujący dreszyk emocji wiersz, pełny porównać synonimów itp. To jest poczatek.. znalazłam mozliwość podzielenia sie swoją twórczości, kolejne wiersze tez bedą nie, nie próby tylko dawno napsiane leżace w szuflacie, zmieniające się tak radykalnie jak czas zmieniał ich autorkę.. A od dziewiczych wierszy trzeba zacząć, dlatego warto czasmi podzielić się nawet nejwiększym banałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wydaje mi się dobrym pomysłem, żeby zaczynać pokazywanie swojej twórczości od dawnych banalnych i nieporadnych rymowanek. Może to dać taki efekt, że nikt nie będzie chciał poświęcać czasu na czytanie Twoich wierszyków, i kiedy już zdecydujesz się dać coś nowego, być może ciekawego, grono czytelników będzie mocno zubożone. Przedstaw się raczej tymi najlepszymi żeby zachęcić do czytania.
Pozdrawiam.
Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Wiersz jest słaby bardzo, niestety.
I Jacek ma rację. Takie zachowanie może spowodować zrażenie do siebie czytelników. Poza tym słabe wiersze - raczej powinno się, moim zdaniem, chować, nie publikować. Ja piszę od dwóch i pół roku. Publikacji doczekały (doczekają się) jedynie te sprzed kilka (góra 3-4) miesięcy. Inne są za słabe.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na coś z wyższej półki, Jędrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno, znosi sie krytykę, a jeszcze trudniej taką z która każdy zgadza się w 100%...
Ja jednak uważam, ze mam pełne prawo zanudzić was i zniechęcić do czytania moich wierszy, i mam prawo opublikowac pod swoim pseudonimem cos co kiedyś i nadal ma dla mnie znaczenie, a dla niektórych jest strata czasu, lub kolejnym śmiecie, i wcale nie mam po raz kolejny zamiaru zaprzeczać że nim nie jest... Stwierdzenie iż stracę czytelników jest bardzo prawdopodobne, ale Ci co wytrwają będa chyba najlepsi.. :))
Nie zgodze się tylko z jednym stwierdzeniem, to nie jest szkoła poezji, to jest forum poezji, nikt tu Cię nie nauczy jak pisac lepiej.. Masz możliwość zaprezentowania tego co potrafisz, i poznanie obiektywnych ocen, w pewnym sensie masz możliwośc przedstawienia siebie..
Mam nadzieję, ze moje kolejne wiersze chociaz trochę się wam spodobają.. Ale to jedyny taki mało ambitny wierszyk, którym chciałam sie podzielić..

Pozdrawiam i przesyłam niezapominajki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...