Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

JACHTY STANIAŁY!!!


jan_komułzykant

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytałem w prasie

zdrożał chleb - wyraźnie

a gdy już się śmiałem

prasa gniotła palcel

 

bo pod prasą czasem

kiedy jem śniadanie

gazet trzymam masę

więc jak coś załapię

 

śmiechem nawet parsknę

a o co ta draka

że już szósty - tak wiem

protest więc bez fuck'a

           

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez jan_komułzykant (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - dziękuje za miły komentarz -                                                                              Pzdr. Witam - cieszy mnie że wiersz przypadł -                                                                             Pzdr.serdecznie. @Adaś Marek - @Rafael Marius - dziękuje - 
    • @Jacek_Suchowicz Dziękuję Jacku:):)
    • Wspomnień żar Płonie ogniem Nocnych na łące Rytuałów W Twoje światło Co mnie spala Lecę jak ćma
    • @Leszczym   Dzięki wiedzy i doświadczeniu, a nie: doświadczeniu i wiedzy, dajmy przykład: od nowego roku mają być zlikwidowane skrzynki pocztowe z rozkazu Wielce Umiłowanej Unii Europejskiej (piszę bez ironii) i co dalej? Ma być elektroniczna poczta - każdy obywatel będzie musiał mieć jakąś tam aplikację (opłaty), tym samym: obowiązkowy internet (opłaty), a jak przyjdzie za coś zapłacić, to: będzie musiał mieć obowiązkową książeczkę opłat - koniecznie gotówką, oczywiście: na elektronicznej poczcie nie będzie orzełka, podpisu urzędnika i stempla, łapie pan - co jest grane? To jest gra w jedną stronę, acha, jeśli treść korespondencji zostanie wykradziona - odpowiedzialność ponosi administracja, jeśli wyłączą prąd (brak internetu) - odpowiedzialność ponosi administracja i jeśli zostaną wykradzione dane osobowe - odpowiedzialność ponosi administracja, cóż, doświadczenie mówi mi: własne winy będą przerzucać na obywateli i zatrudniać rzeszę prawników.   Dla wyobraźni: w Polsce jest około 2 000 000 cywilnych i mundurowych urzędników i około 600 000 cywilnych i mundurowych urzędników, nawet za PRL-u coś takiego nie istniało, słowem: mamy pełzający TOTALITARYZM.   Jasne, koronny argument: EKOLOGIA, tymczasem - do produkcji papieru potrzebne jest drewno, więc: nie łaska poprosić rolników, aby na własnych polach zaczęli produkować drzewa liściaste, szczególnie brzozę - ona rośnie bardzo szybko i nie potrzebuje pielęgnacji - jest zbliżona do samosiejek i wszyscy będą zadowoleni: rolnicy (zarobek), pracownicy (zarobek), wytwórcy papierów (zarobek), dostawcy (zarobek), listonosze (zarobek), urzędnicy (zarobek) i obywatele (święty spokój), proste i logiczne?   Łukasz Jasiński 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Taki komentarz!!! zawstydziłem się. Z niepamięci wróciło coś bardzo ważnego....
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...