Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Oj przepraszam, to nie było do Ciebie Adasiu.  Tak oceniłam wcześniejszą dyskusję pod wierszem i też nie podpisałabym tego pod jedną osobą, a raczej pod kierunek interpretacji.   Twoja wypowiedź bardzo mnie ucieszyła. Mój mąż póki co jest listonoszem, a ja jestem osobą, którą niestety on musi się opiekować.  Nie ma poetów i poetek, są czasowo mam nadzieję tylko niepełnosprawni.   Znam listonoszy różnych i panie na poczcie, to bardzo uczynni ludzie i pracują od lat także z przywiązania do tej właśnie pracy. Nie mogę się pogodzić z redukcjami, które doprowadzą nie do jakiejś reformy tylko do likwidacji tej spółki. Nie bądźmy obojętni, bo kurierzy nie zastąpią poczty. Wszystkiego dobrego,wielu czytań Ci zatem życzę. I dziękuję za wyowiedx.  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

               
    • …ależ to fajne

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ( byłoby) całkiem superaśne, gdyby nie nadmiar imiesłowów ( ale uwielbiam takie klimaty… nieoczywiste ), pozdrówki 
    • @Leo Krzyszczyk-Podlaś … miła ta chęć obdarowywania w dzisiejszym świecie, gdzie wszyscy najchętniej biorą … jednak choć tekst wybrzmiewa czule - drepta po znanych frazach… pozdrawiam ;)
    • @Wędrowiec.1984 Delikatny, trochę nie w moim stylu

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      . Dziękuję
    • @Gosława … tak Gosławo, mea culpa - mnie ten multitasting kiedyś wyczerpie na dobre ;))

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pisałam komentarz, dopychałam walizeczkę na krótki wyjazd , odpisywałam na sms - a i … ha, ha, i jeszcze niemiecka przyjaciółka zadzwoniła … taaak, to musiało się skończyć pomyleniem PL - ki z Autorką , sorrki za błąd; a co do prywaty,to  ja się ludzi w ogóle nie dopytuję o o nic; sami opowiadają i CO ;))   Przecież to portal, każdy pisze jak umie,nie musisz się sama tak ostro oceniać, tekst przekonał wszystkich, jest autentycznie  tęskny, w tym … samym środku lata   powodzenia i pozdrawiam z podróży    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...