Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jeden na odwagę


Rekomendowane odpowiedzi

@Aneta_Springer
oj ty oj ty Radość musi mieć dobre źródła, tak po prostu od razu nic się nie dzieje :), jak to mówią z pustego dzbana nie nalejesz. Nadzieja nie mówi "przyszłe pokolenia chuj mnie obchodzą" , Nadzieja po prostu wie ze sama z siebie niewiele może wiec chociaż robi co może.... a my Polacy potrafimy być bardzo bezpośredni w prawieniu sobie morałów a zbyt mało w prawieniu komplementów, dystansujemy się zbyt od siebie. Szukamy tego co nas dzieli nie tego co nas łączy. Daliśmy sobie wszyscy wmówić przez TV (mam 50 kanałów mimo ze za granica) ze jesteśmy be, ze jakiś mistyczny zachód patrzy i ocenia. Ten mistyczny zachód to banda nieuków którzy myślą ze Polacy to Nazisci. Powinniśmy się w końcu przestać przejmować co o nas mówią, żyć i bronić się ! A potańczyć na wietrze to piękna sprawa, co tańczymy walca czy polkę? tylko proszę nie tango

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aneta_Springer

Mimo to z przyjemnością go przeczytałam, ma dużo energii, cos czego chciałabym więcej :) i taka buńczuczność która tez mi się podoba. Nie ma co się poddawać ! Ale o Radość trzeba powalczyć a nie się jej poddawać, każdy musi sobie sam te walki przejść, nikt tego nie zrobi za Was. To wcale nie jest proste, dziś ja mamy a jutro znów trzeba zaczynać od początku czy to jest Wiara, Miłość czy Nadzieja. To ze mamy jej więcej dziś to nie znaczy ze to nam wystarczy na nadchodzące jutro.

Cieszę się ze mogłam zrozumieć ten wiersz, za dużo Wsprawnych górnolotnych myśli mnie trochę meczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...