Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

****


Rekomendowane odpowiedzi

przykro mi, ale do Z ten wiersz się nie nadaje.... dam Ci rade: nie pisz tak dosłownie, patetycznie, -hormonami... uczucia są ważne, ale można o nich pisac subtelnie przez metafory- wywody pełne patosu tylko drażnia bo są wtórne i jest ich wszędzie bardzo dużo,... proponuje przeniesc do P i torche dopracowac styl

Pozdrawiam
Agata


Prosimy wyłącznie o komentowanie wierszy i uzasadnianie wyrażanych opinii. Komentarz narusza regulamin oraz zasady serwisu.

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedziec... Subtelnie: nie podoba mi się... Na polsacie tego juz sporo leciało. Zupełna klapa... brak jakichkolwiek dobrych środków stylistycznych. wszytsko juz było.

Oby było tylko lepiej...

Pozdrawiam



Prosimy o uzasadnianie wyrażanych opinii. Komentarz narusza regulamin oraz zasady serwisu.

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to jest kiła - infantylna, banalna kiła: "włosy posrebrzy nieubłagany czas" -oklepane i wtórne; 'te' 'ta' 'tej' - chyba zbyt wiele jak na tak krótki tekst; trzykropki według mnie zbędne - tylko dodają patosu
na domiar złego autorka chyba nie przeczytała tekstu po napisaniu - masa błędów, ort i literówek (np: chę moge piekna zamarzą)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...