Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

poeci i poetessy - konfrontować się! konfrontować!


Rekomendowane odpowiedzi

Humorystyczne pokłosie X Konkursu Poetyckiego O Laur Stowarzyszenia Żywych Poetów:

"...powtarzasz, że mało cię kocham. to męczące, przecież ja kupiłem ci na gwiazdkę karnet do solarium, a ty mi nie kupiłaś, dlaczego?"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Odnaleziona po latach dziewczyna z okładki (...) mogła być piękna a jest żoną pasterza"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Lubiłam chodzić z tobą do łóżka bo miałeś kota"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"miłość którą pamiętam to okropny zapach z ust (...) O matko! Jeszcze, jeszcze...Jezu jak mi dobrze! (...) wszyscy mężczyźni są beznadziejnie tacy sami ostatni nawet nie zdjął skarpet"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"zostaw ślad zębów / w pierogu podczas podróży / w supermarkecie/ zawsze to jakieś zaistnienie i świadomość"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"dzieci wypisują Pit-y z pokemonów"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"kudłatemu jacyś ludzie posłali wykładzinę w pilonie / rzygał/ barman walnął go dwa razy w kark (...) kudłaty ukraiński dres pyta martę czy lubi od tyłu"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" (...) werbalizuję myśli w sposób godny przedwojennego arystokraty / choć pełen jestem wyobrażeń o plugawej rozkoszy...realizowanej z Tobą / manewruję niebezpiecznie ręką...gdzieś w okolicach ... kończyn Twoich obu"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Poszli na całość, od razu pokazali sobie wszystkie swoje blizny i ubytki"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"(...) na ulicy widać rozrodcze mięsa bioder / implantory genów sportowe / i przegranych"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"chciałbym cię droga Susan otoczyć transseksualnym ramieniem ale jestem w stanie objąć nogami jedynie telewizor (...) mam zaszczyt nurkować w meandrach twych jelit"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" (...) noc z Tobą jest trudna niczym elektryfikacja Mongolii"
***************************************************************************
wypis z: Almanach III i IV Konfrontacji Literackich w Brzegu "Syfon" - 2001 - 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...