Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

ogłoszenie


A.StronoMka

Rekomendowane odpowiedzi

"pellka nie zasługuje na zaufanie (daj mi namiary na męża)"

To jedno Twoje zdanie świadczy o tym, że celowałaś swoją wypowiedzią nie w peelkę a w autorkę.
Mogę jednak przyjąć Twoje tłumaczenie i wtedy przyznaję z całą otwartością - tak, przyznaję swojej peelce prawo do bycia głupią. Do czego jej potrzebna mądrość??????????????? A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Super tekst, podoba mi się jego szczerość i otwartość. Zastanawia, czemu piszesz więcej o cechach fizycznych, zamiast o usposobieniu, które jest dla każdej mądrej kobiety, a więc także i dla peelki zapewne sprawą zasadniczą, jeżeli chodzi o przyjaźń w każdej konfiguracji, czyż nie tak?
taytanczyku, po pierwsze, piszę też dużo o cechach związanych z usposobieniem. A po drugie - czy ktoś kiedyś nawiązał z Tobą znajomość z innych powodów niż uroda?? No, widzisz. Ze mną też nie, więc po co się oszukiwać. A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Super tekst, podoba mi się jego szczerość i otwartość. Zastanawia, czemu piszesz więcej o cechach fizycznych, zamiast o usposobieniu, które jest dla każdej mądrej kobiety, a więc także i dla peelki zapewne sprawą zasadniczą, jeżeli chodzi o przyjaźń w każdej konfiguracji, czyż nie tak?
taytanczyku, po pierwsze, piszę też dużo o cechach związanych z usposobieniem. A po drugie - czy ktoś kiedyś nawiązał z Tobą znajomość z innych powodów niż uroda?? No, widzisz. Ze mną też nie, więc po co się oszukiwać. A.
Masz żal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


taytanczyku, po pierwsze, piszę też dużo o cechach związanych z usposobieniem. A po drugie - czy ktoś kiedyś nawiązał z Tobą znajomość z innych powodów niż uroda?? No, widzisz. Ze mną też nie, więc po co się oszukiwać. A.
Masz żal?
Nie, skąd, cieszę się, że jestem raczej taka sobie. Ludzie tacy sobie błyszczą wewnętrznym pięknem. Tylko wymuskanych i wdzięczących się pięknisiów [u]NIE ZNOSZĘ[/u]. Po prostu mam alergię, nic nie poradzę. A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ależ proszę bardzo, możesz próbować:) Wysłałam Ci formularz zgłoszeniowy, będziemy mogli rozmawiać, kiedy dostanę go z powrotem wypełniony :))

Ps. Co to znaczy po latach... ?
Dawno tu nie byłem i tak się czuję jakby mnie z 5 lat nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...