Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Byłabym wdzięczna za list o mieście Szczecinie taki "prosty" dla 11-latki


Gabi Kaszub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pewnie wielu zaraz mi zarzuci, że idziemy na łatwiznę, ale wiersze to my tylko "niestety" lubimy czytać gorzej z wymyśleniem czegoś. Na naszą obronę, powiem, że córka wygrała konkurs recytatorski w szkole, teraz czeka ją kolejny międzyszkolny, na który przygotowała pozycję z tego właśnie serwisu, a autorką wiersza jest "Stary Kredens" :)

Z podziękowaniami i pozdrowieniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję serdecznie i zarzucam Pani, ze idziecie na łatwiznę. Sądzę, że jako matka powinna Pani wspierać córkę w tym, że ważne jest cos, co napisze sama, nawet jesli nie bedzie za to szóstki, czy piątki
I nie jest żadnym argumentem obronnym, wygranie konkursu. To, że zgarnęłam nagrodę w konkursie malarskim, nie znaczy, że ktoś ma za mnie przygotować referat o Chagallu. A więc córce rękawy do łokci i dzo dzieła! Życzę powodzenia : )

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję serdecznie i zarzucam Pani, ze idziecie na łatwiznę. Sądzę, że jako matka powinna Pani wspierać córkę w tym, że ważne jest cos, co napisze sama, nawet jesli nie bedzie za to szóstki, czy piątki
I nie jest żadnym argumentem obronnym, wygranie konkursu. To, że zgarnęłam nagrodę w konkursie malarskim, nie znaczy, że ktoś ma za mnie przygotować referat o Chagallu. A więc córce rękawy do łokci i dzo dzieła! Życzę powodzenia : )

Pozdrawiam

Ma Pani jak najbardziej rację, jeśli są prace na ocenę, staram się jak najmniej ingerować, weryfikuję błędy gramatyczne czy ortografię i wygłaszam opinię "podoba mi się lub nie" a to akurat było zadanie takie "luźne" z gwiazdką i za to, co najwyżej można zarobić plusika :)

Jutro ważny dzień.

Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Gratuluję serdecznie i zarzucam Pani, ze idziecie na łatwiznę. Sądzę, że jako matka powinna Pani wspierać córkę w tym, że ważne jest cos, co napisze sama, nawet jesli nie bedzie za to szóstki, czy piątki
I nie jest żadnym argumentem obronnym, wygranie konkursu. To, że zgarnęłam nagrodę w konkursie malarskim, nie znaczy, że ktoś ma za mnie przygotować referat o Chagallu. A więc córce rękawy do łokci i dzo dzieła! Życzę powodzenia : )

Pozdrawiam

Ma Pani jak najbardziej rację, jeśli są prace na ocenę, staram się jak najmniej ingerować, weryfikuję błędy gramatyczne czy ortografię i wygłaszam opinię "podoba mi się lub nie" a to akurat było zadanie takie "luźne" z gwiazdką i za to, co najwyżej można zarobić plusika :)

Jutro ważny dzień.

Pozdrawiam serdecznie.

tym bardziej. jesli zadanie nie jest obowiązkowe, osoby, które nie zabiorą się za nie same, nie powiny udawać, że potrafią i zgarniać gratyfikacje, bo kurcze, to jest tak najzwyczajniej w świecie nie w porządku. ale przecież inne rzeczy stoją otworem, więc trzymam kciuki za recytację :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...