Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

O zmroku


Alina_Służewska

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale niech pani da szansę koledze po kaczym piórze się wypowiedzieć. Dam mu nawet zagadkę:
Jestem marnym poetą i kopiuje oklepany oksymoron: "ognisty strumień" i chociaż jestem kiepskim epigonem, to jest oksymoron. Ale kiedy np. piszę o lawie "ognisty strumień", przestaje to być oksymoronem. Dlaczego? Jak odpowie poprawnie, to przestanie mi tutaj przydawkowac i czegoś się nauczy.

A szanowna pani niech sobie wkleja te wypociny, jak pani się nie wstydzi, to cóż nam to... Może wreszcie zaskoczy nas pani i napisze wiersz? Tylko nie zrzynkę jak ostatnio!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale niech pani da szansę koledze po kaczym piórze się wypowiedzieć. Dam mu nawet zagadkę:
Jestem poetą i tworzę oksymoron: "ognisty strumień" i chociaż jestem kiepskim epigonem, to jest oksymoron. Ale kiedy np. piszę o lawie "ognisty strumień", przestaje to być oksymoronem. Dlaczego? Jak odpowie poprawnie, to przestanie mi tutaj przydawkowac i czegoś się nauczy.

A szanowna pani niech sobie wkleja te wypociny, jak pani się nie wstydzi, to cóż nam to... Może wreszcie zaskoczy nas pani i napisze wiersz? Tylko nie zrzynkę jak ostatnio!

na to co pan tu wypisuje nie mamy wpływu
ale jeszcze raz powtarzam - na nic są te prowokacyjne zgryźliwości -
proszę nie szukać ofiary czy okazji po to by rozładować na własne frustracje

pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale niech pani da szansę koledze po kaczym piórze się wypowiedzieć. Dam mu nawet zagadkę:
Jestem poetą i tworzę oksymoron: "ognisty strumień" i chociaż jestem kiepskim epigonem, to jest oksymoron. Ale kiedy np. piszę o lawie "ognisty strumień", przestaje to być oksymoronem. Dlaczego? Jak odpowie poprawnie, to przestanie mi tutaj przydawkowac i czegoś się nauczy.

A szanowna pani niech sobie wkleja te wypociny, jak pani się nie wstydzi, to cóż nam to... Może wreszcie zaskoczy nas pani i napisze wiersz? Tylko nie zrzynkę jak ostatnio!

na to co pan tu wypisuje nie mamy wpływu
ale jeszcze raz powtarzam - na nic są te prowokacyjne zgryźliwości -
proszę nie szukać ofiary czy okazji po to by rozładować na własne frustracje

pozdrawiam :)

Co tutaj jest zgryźliwą prowokacją? Proste pytanie, a wy już panikujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Panie kuperek, a pan wie, co to jest oksymoron? Bo ja dalej uważam, że nie. W przypadku pana to mnie nie dziwi, ale w przypadku nauczyciela to obciach.
:)
Nauczyciel nie był lepszy od Pana :)) uczył jak sam umiał :)) choćby czytać i pisać poprawnie nicka :))
Pan pisze, że uważa , niestety nie widać tego.
A szacunek do choćby słowa - powoli dojdziemy i do tego :)

Ale ja zadałem konkretne pytanie! No, przy takiej ilości nicków może się coś pomylić, prawda? Nie moja wina, że wielu lubi schować się i udawać twardziela.
No i co z moim pytaniem? W wikipedii ciężko znaleźć odpowiedź, trzeba pogłówkować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufelek - ale omija kolega łukiem pytanie. To jak kolega chce tej rzetelności, jak każdą próbę jakiegoś konkretnego pytania odpuszcza?
Prawda jest smutna, teraz ja skopiuje uwagi kolegów - poezja niskich lotów usadawia się wysoko. Dla was jedyną "merytoryką" jest wpis: "super, podoba się, buziaczki". Zapewne za niedługo wklei kolega swoje nowe arcydzieło i znowu będzie zdziwiony. Wtedy wrócimy do konkretnej rozmowy i zmierzymy się teoretycznie. Aczkolwiek, zastrzegam to sobie, jak wiersz będzie dobry, też wpisze, że się podoba.
I tyle w tym wątku. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorko , czytałam wiersz i wpisy !Masz swój niepowtarzalny styl !
Odnośnie wiersza , dla mnie przekaz czytelny (szkoda ,ze nie dla wszystkich!)
Stajnia Augiasza-to zamysł wybranych krytyków!
Łatwo zrobić z wiersza co na nie , a niżeli dodać co na tak! !
No i tak wygląda konstruktywna krytyka!
Ach szukałam(piszę wiersz) i wpuściłam frazę ...no i wyszło szydło z worka , tam zatrzęsienie piszących TU na orgu , zmroziła mnie gorączka
.zadufania , ,,jeden z piszących ma 3887 odczytań!
Wooojana! Wojna!
Pozdrawiam !
Ja


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Panie kuperek, a pan wie, co to jest oksymoron? Bo ja dalej uważam, że nie. W przypadku pana to mnie nie dziwi, ale w przypadku nauczyciela to obciach.



jeżeli coś jeszcze może przebić oną poezję, to już tylko słupki drogowe, a tym dorównać nie jest łatwo, autorka owo apogeum ma już w zasięgu intelektualnym...

Achtung achtung! Mała płaczliwa dziewczynka w swojej piaskownicy! Nie odzywać się. Nie ruszać. Nie zabierać grabek. Nie pyskować.
Grozi banem, zamknięciem tematu i wyzwiskami na pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



muszę napisać o czymś istotnym
otóż wreszcie poczułam (pełną) swobodę
w wyrażaniu własnych myśli poprzez wiersze
a to chyba dzięki temu że potrafiłam uwolnić
z sieci własną wyobraźnię

dzięki temu pisząc wiersze odczuwam taką lekkość
jakbym tańczyła w powietrzu

ponieważ ten wiersz nie zamyka cyklu "W oceanie" (cdn. nastąpi)
stąd (między innymi dlatego) puenta w tym wierszu jest zawieszona
w głębinach oceanu na wprost podpływających rekinów
to one budują różnorodne obrazy sytuacji
(już bez mojego wpływu

dziękuję za wyważony stonowany komentarz
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...