Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Leo Krzyszczyk-Podlaś … miła ta chęć obdarowywania w dzisiejszym świecie, gdzie wszyscy najchętniej biorą … jednak choć tekst wybrzmiewa czule - drepta po znanych frazach… pozdrawiam ;)
    • @Wędrowiec.1984 Delikatny, trochę nie w moim stylu

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      . Dziękuję
    • @Gosława … tak Gosławo, mea culpa - mnie ten multitasting kiedyś wyczerpie na dobre ;))

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pisałam komentarz, dopychałam walizeczkę na krótki wyjazd , odpisywałam na sms - a i … ha, ha, i jeszcze niemiecka przyjaciółka zadzwoniła … taaak, to musiało się skończyć pomyleniem PL - ki z Autorką , sorrki za błąd; a co do prywaty,to  ja się ludzi w ogóle nie dopytuję o o nic; sami opowiadają i CO ;))   Przecież to portal, każdy pisze jak umie,nie musisz się sama tak ostro oceniać, tekst przekonał wszystkich, jest autentycznie  tęskny, w tym … samym środku lata   powodzenia i pozdrawiam z podróży    
    • @agfka

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      W moim wpisie "problemy poczty" to była przenośnia, nie miałem na myśli pocztowych problemów finansowych, tylko ludzką samotność, czyli jesteśmy zgodni...   Autorki nie ma co trafiać ani roznosić ponieważ wiersz odczytuję pozytywnie, CV nie pisałem od minimum 20 lat i nie było tam etykietki "poeta". Na portalu nie byłem od maja 2008, więc sądzę że  nie wyrywam się przed orkiestrę, i powyższa ocena mojej osoby nie jest trafna ani  prawdziwa.  Pozdrawiam Adam 
    • ,,A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy’’   *** Każda śmierć żywych tak boli ogromnie twój zegarmistrz odmierzył czas nowy co jeszcze napisać w ostatnim słowie? jesteś sercem i duszą ,, jasny i gotowy’’   I teraz patrząc z góry mówisz,, co po mnie?’’ do każdego z nas zegarmistrz kiedyś zawita na tym świecie czeka osamotniona płyta każde pożegnanie żywych boli tak ogromnie   Lecz przyjdzie czas na nowe spotkanie słowa piosenek na nowo przywołamy i Zegarmistrza wspólnie zaśpiewamy Samotna płyta  ku pamięci pozostanie
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...