Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Deutschland


Rekomendowane odpowiedzi

Poruszająca muzyka wypełniała całkiem wnętrze samochodu. Patrzyłam przez okno. Deutschland wyglądał inaczej niż Polska, ale nie budził większych emocji. Aż zobaczyłam wiatraki. W rytm narastającej melodii machały potężnymi ramionami. Tańczyły. Najpierw wydawało mi się, że bezmyślnie, że to labradory, które machają ogonami, a zaraz potem byłam już pewna, że istnieją po to, żeby niekończącym się, wspólnym ruchem powiedzieć człowiekowi, żeby się nie bał. Ktoś na niego krzyknie, złamie rękę, zapomni, zdradzi, ale one wciąż będą tańczyć i rozumieć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Momentami troszkę nie po polsku.
Po za tym możnaby jeszcze krócej.
I w sumie nie wiem po co to? Tzn. co autor chciał przekazać ?

"Muzyka wypełniała wnętrze samochodu. Deutschland wyglądał inaczej niż Polska. Nie budził większych emocji, aż zobaczyłam wiatraki. Tańczyły machając potężnymi ramionami. Najpierw jakoś bezmyślnie jak labradory machające ogonami. Zaraz potem byłam pewna. Istnieją w niekończącym się wspólnym ruchu by powiedzieć, żeby się nie bać.
Ktoś na nie krzyknie, złamie rękę, zapomni, zdradzi. A one wciąż będą tańczyć i rozumieć wszystko." - może coś w ten deseń?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...