Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Grobowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Jacek_Suchowicz @agfka To wiersz o zjawiskach fizycznych, występujących podczas opadania na czarną dziurę. Podmiot liryczny zgłosił się na ochotnika, by zbadać jej tajemnice. Niestety zdążył przekroczyć horyzont zdarzeń i już nikt nie dowie się, co zbadał.
    • Oryginalnie.  Wszystkie te dodatki artystyczne nadinterpunkcje takźe ;)  Właśnie myślałam, skąd ten czarny w okienku. Bez czarny jest na razie prawie spadający, ja sobie wysuszyłam kwiaty, niezwykłe stężony zapach.  :)
    • jak napisać miło o życiu skoro smutek na  horyzoncie   jak napisać miło o życiu skoro los jest na nie i pachnie kłamstwem   jak napisać miło o życiu skoro  kręta droga do prawdy   jak napisać miło o życiu skoro człowiek na człowieka patrzy z pogardą   jak napisać miło o życiu gdy ciągle wieje i pada a dziecko płacze   jak napisać miło o życiu gdy nie pachnie  nadzieją   jak napisać miło o życiu tak by nawet ciemna noc była łaskawa   jak napisać miło o życiu skoro wszystko co wyżej jest nie łatwe
    • rozmigotane zielenią Żupne Ogrody jak te moje przedsionki i niedomknięte zastawki - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  gęstą wonią czarnego bzu płynie zdyszana krew - - - 
    • Bardzo mi się podoba. Po co to zrobiłem pyta podmiot liryczny. W mojej interpretacji to myśl samobójcy, który w momencie śmierci poznał, że istnieje wieczność, ale on umiera, bo wierzył tylko w "prawa fizyki". Te prawa wymyślił?odkrył? Człowiek. Pięknie napisane, zapewne za lat tysiąc będą się śmiać z tych teorii. :) Pzdr

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      A za nadfiolet dziękuję
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...